Horoskop dzienny - wtorek 28 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Wagi i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 28 września 2021 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 84

Horoskop dzienny - Baran

 • Szczęście będzie po waszej stronie: uda wam się dokończyć projekty, odłożyć sumę potrzebną na spełnienie jakiegoś marzenia, poprawić relację z bliskimi czy zyskać na czymś finansowo. Nie marnujcie tylko czasu na niepotrzebne sprawy.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki potrzebują więcej ciszy, spokoju i samotności. Wasze otoczenie sporo od was wymaga, jednak powinniście wreszcie zacząć być bardziej asertywni.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny przeznaczyć ten dzień na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań: zwłaszcza tych artystycznych. Musicie też bardziej doceniać to, co macie.

Horoskop dzienny - Rak

 • Powinniście zachować większy dystans, ponieważ dzięki temu szybciej dostrzeżecie pewne rozwiązania. Dodatkowy wysiłek zrobiony dla kogoś innego da wam dużo radości.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą miały wystarczająco dużo informacji, by podjąć pewną decyzje. Nie ma sensu dalej z nią zwlekać. Dzień będzie udany zwłaszcza dla osób w związkach, które mogą liczyć na wsparcie swojego partnera.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny będą musiały iść dziś na kompromisy, dotyczące dalszej relacji prywatnej lub zawodowej. Wasza przeszłość może sprowadzić na was złe myśli. Nie denerwujcie się jednak na zapas.

Małżeństwo, zdjęcie ilustracyjneNajlepsi kandydaci na mężów według znaku zodiaku. Są lojalni i opiekuńczy

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi mogą liczyć na dużo pozytywnych zmian w sprawach zawodowych. Możecie liczyć na awans lub bardziej korzystna ofertę pracy. Zanim podejmiecie decyzje, które może znacznie wpłynąć na wasze życie, dokładnie przemyślcie wszystkie kwestie.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą śmiało słuchać swojej intuicji i przeczuć. Nie pozostanie wam nic innego, niż działać. Uważajcie jednak na krytykę pewnych osób w pracy: nie bierzcie jej jednak do siebie, ponieważ są to osoby ogólnie źle nastawione do wszystkiego.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca nie będą dziś w stanie skupić się na ważnych sprawach. Ostatnie problemy sprawiły, że nie jesteście pewni tego, czy uda wam się wszystko zrealizować. Musicie dać sobie po prostu trochę więcej czasu.

Niedźwiedź zrobił sobie selfieNiedźwiedź zrobił sobie selfie. "Ktoś potrzebuje dentysty"

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce mogą mieć problem z ustalaniem pewnych granic. To nie będzie więc dobry dzień na duże zakupy lub wypady do restauracji. Możecie wydać zdecydowanie więcej, niż jest to potrzebne.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie mieć dziś trudność z radzeniem sobie z podstawowymi zadaniami w pracy. Dzięki rozsądkowi i chłodnej analizie uda wam się jednak pozyskać do swoich projektów nowych współpracowników.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Nie starajcie się narzucać innym swojego zdania. Otwórzcie się na nowe perspektywy i pamiętajcie o tym, że bezczynność zabiera wam energię.  

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: