Dzień Chłopaka 2021. Pomysły na prezenty

Dzień Chłopaka to święto, które obchodzimy każdego roku 30 września. "Obchodzimy", choć tak naprawdę świętują je głównie nastolatki, to dorośli też myślą tego dnia, jak sprawić przyjemność bliskiej osobie - w końcu każda okazja jest dobra, żeby spędzić razem trochę czasu, czy pokazać drugiej osobie, że nam na niej zależy.

Mówi się, że łatwiej wybrać prezent dla kobiety, niż dla mężczyzny. Żeby więc ułatwić nieco zadanie, proponujemy, czym można obdarować chłopaka w jego święto 30 września.

Zobacz wideo Pakujemy i ozdabiamy prezenty

Prezent na Dzień Chłopaka. 5 pomysłów

  • Własnoręcznie przygotowana kolacja, lub coś słodkiego - przez żołądek do serca. Nie ma nic przyjemniejszego niż pyszna kolacja zjedzona w zaciszu własnego mieszkania, lub jego ulubione ciasto, które sama upieczesz - to może być coś prostego, ważne, że od serca.
  • Skarpetki z zabawnym wzorem - kiedyś mówiło się, że nie wypada w prezencie dawać skarpetek. Czasy jednak się zmieniają, a rynek oferuje ogromny wybór skarpet w przeróżnych stylach, które są idealne jako drobny upominek.
  • Bon prezentowy - dla tych pań, które zupełnie nie mają pomysłu i boją się, że nie trafią, rozwiązaniem mogą być bony prezentowe - czy to do jego ulubionego sklepu z ubraniami, czy to do księgarni, jeśli jest molem książkowym.
  • Album z waszymi zdjęciami - w cyfrowym świecie mało kto myśli o tym, żeby wywoływać zdjęcia, choć to zawsze piękny prezent, który przypomina o miłych chwilach. Może byliście ostatnio w podróży? Niekoniecznie na drugi koniec świata, ale choćby do Zakopanego czy Sopotu. Niech zdjęcie postawiona na szafce, lub mini album przypomina o waszej dobrej zabawie.
  • Zestaw degustacyjny piw kraftowych - dużą popularnością cieszą się od jakiegoś czasu piwa kraftowe. Wybór jest ogromny, a przy okazji może być dobrą zabawę. Jeśli wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować lubi eksperymentować, wybierz 5, lub 6 ciekawych butelek i zróbcie wspólną degustację.

Prezent na Dzień Chłopaka. A może wspólnie spędzony czas?

Warto zastanowić się też, czy cenniejszym od prezentów materialnych nie będzie wspólnie spędzony czas - i nie musi to być czas przesiedziany przed telewizorem. Jeśli twój partner czy chłopak jest fanem różnego rodzaju aktywności, pójdźcie razem na ściankę wspinaczkową, albo jeźdźcie na wycieczkę rowerową i zróbcie po drodze piknik. A może po prostu wybierzecie się na romantyczny spacer i zakończycie go w domu na kolacji, którą sama przygotujesz? On na pewno to doceni i zapamięta miłe chwile.

Erupcja wulkanu Cumbre Vieja i chmura toksycznego pyłuKwaśny deszcz w Polsce? Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało komunikat

Jeśli natomiast kilkugodzinne chodzenie i sport nie wchodzą w grę, możecie pomyśleć o escape roomie, albo domu strachów. A może całkiem niedaleko jest kino studyjne, w którym akurat grają ciekawe, niszowe filmy? Może w mieście otworzyła się gruzińska lub koreańska restauracja, w której jeszcze nie byliście? Opcji jest wiele, na pewno każda z was, znając swojego partnera, przyjaciela czy brata znajdzie coś, co wywoła na jego twarzy uśmiech i sprawi, że zapamięta Dzień Chłopaka na dłużej.

Więcej o: