Horoskop dzienny - poniedziałek 27 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 27 września. Początek nowego tygodnia można potraktować jako zupełnie nowy rozdział. Co się wydarzy w ostatni poniedziałek września? Sprawdź!

Na jednych czekają zawodowesukcesy, nowe propozycje i rokujące znajomości, a dla innych drobne konflikty i wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć. Koniecznie znajdź w naszym horoskopie swój znak zodiaku i zobacz, co czeka cię w poniedziałek 27 września.

Zobacz wideo "Ręce w górę, węgiel w ziemię". Przemarsz Młodzieżowego Strajku Klimatycznego przez Warszawę

Horoskop dzienny - Baran

Nowy tydzień, nowe szanse - nie przeżywajcie błędów, które popełniliście w ostatnich dniach. Lepiej przeznaczyć swoją energie na nowe obowiązki na to, aby przyłożyć się do nich jak najlepiej. Głowa do góry.

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny przestać się zamartwiać sprawami, na które nie mają wpływu. Wszystko pomyślnie ułoży się w swoim czasie, a stres w niczym nie pomoże

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny bacznie obserwować ludzi wokół siebie. Tego dnia ktoś, kto wam się podoba, może zwrócić na was uwagę. Kto wie, do czego ta znajomość was doprowadzi?

Horoskop dzienny - Rak

Na Raki czekają duże pieniądze - muszą jednak postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i uwierzyć w siebie. Szansa czeka tuż za rogiem.

Iga ŚwiątekSzczere wyznanie Igi Świątek po porażce. "Może to być kontrowersyjne, co powiem"

Horoskop dzienny – Lew

Lwy muszą tego dnia bardzo uważać - pilnujcie tego, czy wasza torebka jest zamknięta i czy nie zostawiliście telefonu na stoliku w kawiarni. Możecie tego dnia coś stracić.

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny złapać oddech i odpocząć, żeby wrócić do obowiązków z nową energią. Może to dobry moment, żeby poprosić szefa o urlop i zaproponować przyjaciółkom czy partnerowi kilkudniowy wypad w góry?

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą tego dnia bardzo impulsywne. Postarajcie się trzymać emocje i język na wodzy, w przeciwnym razie możecie sprawić komuś przykrość, a potem tego żałować. Czasem warto odpuścić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą w poniedziałek prawdziwym wulkanem energii. Będziecie emanować nią z daleka. To też dobry dzień na randkę i poznawanie nowych ludzi - na pewno zrobicie piorunujące pierwsze wrażenie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Erupcja wulkanu Cumbre ViejaErupcja Cumbre Vieja. Część Hiszpanów dopatruje się w niej spisku

Strzelce będą miały dużo na głowie.W całym natłoku spraw postarajcie się jednak pamiętać o bliskich osobach - jest ktoś, kto wstydzi się poprosić o pomoc, a potrzebuje waszego wsparcia lub zwykłej obecności.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce, które mają przed sobą ważne, zawodowe decyzje, powinny się jeszcze wstrzymać i poważnie przemyśleć wszystkie za i przeciw. Czasem warto pokusić się o trochę cierpliwości, dobrze na tym wyjdziecie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika zaczną popełniać błędy wynikające ze zmęczenia i stresu. Dajcie sobie czas, odpocznijcie, a kiedy wrócicie zrelaksowani do swoich obowiązków - wszystko będzie wam przychodzić łatwiej.

Horoskop dzienny - Ryby

Na Ryby tego dnia czeka miła niespodzianka. Pochwała w pracy? Komplement od ulubionego kolegi? Nagroda w konkursie? Będzie to drobna rzecz, która wywoła uśmiech na waszej twarzy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: