Horoskop dzienny - piątek 24 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki piątek czeka Bliźnięta, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 24 września 2021 roku.
Zobacz wideo Dla idola można rysować, można zrobić sobie tatuaż na czole, można też napisać powieść, z której powstanie hitowa seria filmów

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą dziś czuć się przytłoczone ilością informacji, które do was dotrą. Musicie pamiętać, że część z nich to plotki, którymi nie powinniście się kierować przy podejmowaniu osobistych decyzji.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki z radością rozpoczną nowe zadania, które dadzą wam dużo możliwości na zawodowy rozwój. Dobrym pomysłem będzie odrzucenie dawnych przyzwyczajeń i wykonanie nowych zadań w nowy sposób.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny przeanalizować sytuacje, jakie wydarzyły się w ostatnich tygodniach w waszych związkach lub w relacjach z bliskimi. Być może potrzebujecie pomocy specjalisty, którzy pomoże wam zrozumieć własne emocje.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą dziś w doskonałym nastroju i postanowicie przeznaczyć go dla znajomych i przyjaciół. Spotkania towarzyskie będą bardzo udane i dodadzą wam energii. Single natomiast mogą poznać kogoś interesującego.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny unikać dziś uprawiania ekstremalnego sportu czy organizowania eskapad. Wasza wybuchowość może prowadzić dziś nie tylko do konfliktów, ale też nieprzemyślanych działań, które niekoniecznie skończą się dla was dobrze.

Tablica z listą gościNietypowy pomysł pary młodej. Goście chcąc znaleźć miejsca musieli rozwiązać zadania matematyczne

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny trochę odpuścić i nie brać na siebie wszystkich obowiązków. Nie macie siły i jesteście zmęczeni, więc i jeśli przedobrzycie, to czekają was poprawki w projektach, które zrobicie na ostatnią chwilę.

Horoskop dzienny - Waga

 • Jeśli będziecie uprzejme, to możecie spodziewać się dziś sporego szczęścia w kontaktach z innymi. Taka postawa sprawi, że zjednacie sobie współpracowników czy szefów. Nie dajcie się więc dziś sprowokować do bycia niemiłym.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą być dziś bardziej wrażliwe, dlatego niektóre reakcje możecie odbierać jako atak i będziecie próbowali się przed tym bronić. Musicie jednak zrozumieć, że przeżywanie emocji nie oznacza, że jesteście słabi. Jeśli będziecie je okazywać, możecie tylko poprawić relacje z bliskimi.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą musiały pokonać jeszcze kilka przeszkód, zanim osiągną swój cel. Bądźcie dziś dyplomatyczni, ponieważ przyda się to zwłaszcza w sprawach zawodowych. Unikniecie poważnego konfliktu w pracy.

Mieszkanie do wynajęcia, zdjęcie ilustracyjneChcesz wynająć mieszkanie? Najpierw musisz przejść casting

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny mówić głośno o tym, co chcą osiągnąć. Rozpoczęcie projektów, zwłaszcza takich, które wymagają od was wiedzy, będą dobrym pomysłem. Zmiany są potrzebne i zaczniecie to dostrzegać.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Bądźcie otwarte na zmiany, które pojawiają się na horyzoncie. Możecie być niecierpliwi i bardziej wymagający niż zazwyczaj. Może rozmowa z kimś dojrzalszym wam pomoże?

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby mogą dziś odczuwać huśtawkę nastrojów. Możecie to zmienić patrząc na sprawy z większej perspektywy. Czeka was dziś dużo zadań, dlatego nie będziecie narzekali na nudę.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: