Loteria szczepionkowe. W środę 22 września kolejne losowanie!

Loteria szczepionkowa powoli zmierza do końca, wciąż jednak zostało kilka losowań, w których można wygrać nagrody. 22 września odbędzie się najbliższe z nich. Jak się zarejestrować do loterii szczepionkowej?

Losowania przeprowadzane są w siedzibie organizatora w Warszawie przy ul. Targowej 25 w obecności Komisji Nadzoru Loterii - czytamy na stronie internetowej gov.pl.

Zobacz wideo Czy Narodowy Program Szczepień jest sukcesem?

Loteria szczepionkowa. Kiedy losowanie finałowe?

Zostały jeszcze tylko dwa losowania tygodniowe - w środę 22 września oraz w środę 6 października. Jeśli chodzi o losowanie miesięczne - przed nami już ostatnie, które odbędzie się 6 października, tak samo jak losowanie finałowe. Wciąż odbywają się również losowania codzienne.

Minister zdrowia Adam NiedzielskiKiedy powrót do obostrzeń? Minister: Na razie nie jesteśmy na takim poziomie

Co można wygrać?

  • losowanie codzienne - do wygrania jest 500 i 200 zł (kolejno dla co 2000. i co 500. osoby);
  • losowanie tygodniowe - nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. złotych dla pięciu uczestników oraz hulajnoga elektryczna Segway Ninebot dla 60 osób;
  • losowanie miesięczne - po 100 tys. zł. dla sześciu osób oraz Toyota Corolla Hybrid dla dwójki uczestników.
  • losowanie finałowe - dwie nagrody po 1 mln zł każda oraz dwa samochody toyota C-HR. 

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować?

Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca. Udział w niej mogą wziąć osoby pełnoletnie w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19, które do 30 września br. zarejestrują się i wyrażą zgodę na uczestnictwo poprzez stronę www.pacjent.gov.pl na swoim Internetowym Koncie Pacjenta lub zadzwonią na specjalną infolinię dostępną pod numerem 989.

Szczepienie dzieci (zdjęcie ilustracyjne)Koronawirus. Kiedy szczepienia dzieci pomiędzy 5. a 11. rokiem życia?

Następnie każdemu uczestnikowi loterii, który przyjął szczepienie, nadawany jest unikalny numer ID. Losowanie odbywa się właśnie poprzez wylosowanie zwycięskiego numeru ID - dany numer może zostać wylosowany tylko raz - wyjaśniają organizatorzy na stronie internetowej loterii szczepionkowej.

Więcej o: