Horoskop dzienny - środa 22 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co przyniesie Ci nowy dzień dla Skorpiona, Koziorożca i Panny? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co los przygotował dla Ciebie na 22 września 2021 roku.
Zobacz wideo Został ci kawałek dyni? Oto, jak najlepiej go przechować

Horoskop dzienny - Baran

Twoja intuicja okaże się dziś niestety omylna. Lepiej poczekaj z podejmowaniem poważniejszych decyzji. Możesz jednak liczyć na bardzo miłą niespodziankę ze strony bliskiej Ci osoby.

Horoskop dzienny - Byk

Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Ktoś może próbować Cię dziś oszukać. Zachowaj dziś większą czujność niż zwykle. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osłabiona odporność może dać o sobie znać. Nie lekceważ żadnych objawów. W razie gorszego samopoczucia zostań z domu i postaraj się zregenerować siły.

Horoskop dzienny - Rak

Na horyzoncie szykuje się poważna kłótnia i to z najbardziej nieoczekiwaną osobą. Najwyższa pora, by wyjaśnić sobie pewne kwestie i oczyścić atmosferę.

Dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy najlepiej zaplanować urlop? (zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy najlepiej wziąć urlop? [KALENDARZ]

Horoskop dzienny - Lew

Niespodziewanie pewna osoba wytknie Ci błędy, co w pierwszej chwili mocno Cię oburzy. Spróbuj jednak wyciągnąć lekcję z tej krytyki. Być może jest w niej nieco racji.

Horoskop dzienny - Panna

Będzie Ci dziś doskwierać spadek formy i ogólne zniechęcenie do podejmowania jakichkolwiek aktywności. Spróbuj się przełamać, a nie pożałujesz. Ten dzień ma Ci do zaoferowania coś specjalnego.

Horoskop dzienny - Waga

Dzięki dokładności i wysiłkowi możecie dziś liczyć na ogromny sukces w pracy. Jedyne, co powinniście zrobić, to lepiej kontrolować swoją niecierpliwość. To was jedynie męczy i wcale nie przybliża was do celu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ciężka praca w końcu zacznie przynosić upragnione efekty. Sukcesy zostaną dostrzeżone i przełożą się na awans. Zanim jednak czekają Cię nowe obowiązki, koniecznie zaplanuj kilka dni zasłużonego urlopu

Bieszczady, Połonina Wetlińska5 malowniczych górskich "dziur". Urlop bez tłumów jest możliwy!

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoje życie prywatne zacznie przynosić Ci coraz więcej radości, a wszystko zacznie się układać zgodnie z planem. W końcu możesz odetchnąć z ulgą i skupić się na obowiązkach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To nie najlepszy moment na inwestowanie większych sum pieniędzy. Oferty, które teraz wydają Ci się świetnymi okazjami, w rzeczywistości mogą się okazać wyjątkowo nietrafione.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przystań się zastanawiać, "co by było gdyby" i podejmij stanowcze kroki. Jeśli teraz nie spróbujesz, już zawsze będziesz się zastanawiać, jak inaczej mogłoby potoczyć się woje życie.

Horoskop dzienny - Ryby

Dość nieoczekiwanie odnajdziesz wspólny język z osobą z pracy, która do tej pory nie budziła Twojego zbyt dużego zainteresowania. Spróbuj zaplanować nieco wspólnego czasu "po godzinach", by lepiej się poznać. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: