Horoskop dzienny - wtorek 21 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 21 września 2021 roku.
Zobacz wideo Woronowicz, Ostaszewska, Modzelewski i Kuna o filmie "Teściowie" [Popkultura Extra]

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą spodziewać się dziś niespodziewanej oferty. Pomyślcie jednak o konsekwencjach, zanim się na nią zdecydujecie lub złożycie obietnicę, z której nie będziecie mogli się wycofać. To nie jest dobry dzień na podpisywanie umów.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki wreszcie czeka spokojny dzień, więc możecie go poświęcić sobie i rodzinie. Spotkanie z przyjaciółmi również dobrze wam zrobi. Cieszcie się towarzystwem innym, zanim wrócicie do codziennej rutyny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta coraz bardziej kuszą los, lekceważąc swoje zdrowie i ogólne samopoczucie. Potrzeba uznania sprawia jednak, że możecie przedobrzyć z pracą. Nie składajcie nierealnych obietnic.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki mogą skupić się dziś na umacnianiu więzi rodzinnych lub przyjacielskich. Może uda wam się zorganizować fajny wyjazd lub spotkanie, które bardzo dobrze wpłynie na wasze samopoczucie.

Zdzisław NajmroPieniądze, kobiety, drogie auta i sława. Król złodziei Zdzisław Najmrodzki w PRL-u miał wszystko

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą gotowe na pogodzenie się z dotychczasowymi "wrogami". Zaskakująco - ale tylko dla was - może okazać się, że pomyliliście się w swojej pierwszej ocenie.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny się dwa razy zastanowić, zanim zareagują na jakieś zaczepki prywatne lub zawodowe. Burzliwa reakcja może wam przynieść dziś o wiele więcej szkód, niż korzyści.

Horoskop dzienny - Waga

 • Dzięki dokładności i wysiłkowi możecie dziś liczyć na ogromny sukces w pracy. Jedyne, co powinniście zrobić, to lepiej kontrolować swoją niecierpliwość. To was jedynie męczy i wcale nie przybliża was do celu.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony poczują się lepiej, jeśli zaczną korzystać ze swoich możliwości. Starajcie się robić więcej rzeczy, które dają wam radość, a nie poświęcać się tylko na obowiązki. Umiejętności obserwacji pozwolą wam uniknąć błędów.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny zmienić otoczenie - w ten sposób uda wam się zregenerować siły. Powinniście poświęcać więcej czasu dla siebie. Macie wobec siebie duże wymagania, ale nie dbacie o to, by mieć siły je zrealizować.

Kłócąca się para, zdjęcie ilustracyjneTe znaki zodiaku nigdy nie przepraszają. Uważają się za nieomylne

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Ostatnio wiele dzieje się wokół was, jednak nie warto na razie zwalniać tempa. Wykorzystajcie ten tydzień na to, by zrobić krok w tył i przyjrzeć się swoim działaniom. Naprawdę możecie być z siebie zadowoleni.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Waszymi działaniami powiecie dziś o sobie więcej, niż gdybyście wdawali się w bezsensowne kłótnie. Nie będziecie mieć żadnych trudności z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami w swojej pracy.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Rybom przyda się realistyczne podejście, zwłaszcza w kwestii swoich finansów. Dzięki temu unikniecie błędów lub nietrafionych inwestycji. W pracy powinniście zakończyć pewne projekty.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: