Horoskop dzienny - poniedziałek 20 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Byki, Lwy i Koziorożce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 20 września 2021 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 83

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany odzyskają równowagę. Pozwoli na to wbrew pozorom powrót do sporów sprzed kilku dni lub tygodni. Dzięki spokojnej rozmowie uda wam się rozwiązać stare konflikty i umocnić więzi z rodziną lub współpracownikami.

Horoskop dzienny - Byk

 • Osoby urodzone pod znakiem Byka powinni docenić to, co mają. Być może za rzadko mówicie bliskim, jak są dla was ważni. Warto, zwłaszcza w gorszych dniach, znaleźć pozytywne strony swojego życia i docenić się za swoją pracę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta mogą dziś nieco wyolbrzymiać niektóre problemy. Zastanówcie się na spokojnie, co możecie zrobić w danej kwestii i działajcie, jeśli macie do tego takie możliwości. Bierne przyglądanie się sprawie na pewno wam nie pomoże.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą skupione na swoim życiu uczuciowym, a potrzeby i pragnienia partnera będą waszym głównym zainteresowaniem. W tym wszystkim nie zapominajcie jednak o sobie. W pracy udany, jednak męczący dzień.

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby urodzone pod znakiem Lwa sprawdzą się dziś w pracy zespołowej a pomoc innym osobom sprawi wam wiele radości. Śmiało zaczniecie wdrażać nowe plany i z optymizmem spojrzycie na zmiany. Oby tak dalej.

Horoskop dzienny - Panna

 • Wasza ugodowość i obiektywizm złagodzi dziś spory rodzinne lub z partnerem. Warto jednak przemyśleć, czy ciągłe kłótnie nie mają jakichś głębszych powodów, których możecie nie dostrzegać.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą musiały wywiązać się ze swoich zobowiązań. Problem w tym, że nie będziecie wiedzieli, od czego zacząć. Ostatnio wzięliście na siebie bardzo dużo obowiązków. Może czas przyznać, że to zbyt wiele?

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony z łatwością pokonają dziś wszelkie przeszkody, a ponadto będziecie doskonale wiedzieli, jak uniknąć podobnych w przyszłości. W najbliższym czasie możecie poznać interesujące osoby, które skłonią was do zmian w życiu osobistym lub zawodowym.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce mogą mieć dziś problem z tym, by nadążyć za wykonaniem wszystkich obowiązków. Jesteście zmęczeni, a ostatnio narzuciliście sobie duże tempo. Nie będziecie w dobrym nastroju - starajcie się jednak jakoś przetrwać ten dzień.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Będziecie dziś otwarci i pozytywnie nastawieni do innych osób, co korzystnie wpłynie zwłaszcza na singli. Ale nie tylko - w pracy taka postawa również pomoże zyskać wam sojuszników, do wdrożenia nowych pomysłów.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą podatne na zmianę nastroju. Będziecie na coś naciskać i dążyć do rozwiązania problemu, jednak zamiast tego możecie je tylko pogłębić. Być może powinniście dać sobie więcej czasu.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby powinny pomyśleć o sposobach, które pomogą oderwać wam się od pracy. Brak rozdzielenia życia osobistego od zawodowego zaczyna wam coraz bardziej doskwierać. Grozi wam wypalenie zawodowe.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: