Horoskop dzienny - sobota 18 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 18 września. Jaki dzień czeka Byka, a jaki Wodnika? Znajdź swój znak zodiaku, a dowiesz się, co Ci się dziś przytrafi.

Horoskop dzienny - Baran

Bliska Ci osoba bardzo potrzebuje teraz wsparcia. Nie jest jej łatwo otworzyć się przed innymi ze swoim problemem, ale szybko zrozumie, że właśnie Ty dasz jej zrozumienie, którego oczekuje.

Horoskop dzienny - Byk

Poświęcisz ten dzień na zdobywaniu nowej wiedzy. Spędzisz sporo czasu zatopiony w książkach i artykułach, które znacznie poszerzą Twoje horyzonty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Weźmiesz dziś udział w spotkaniu z osobą, która jest dla Ciebie wzorem. Będziesz tym trochę zestresowany, ale koniec końców Wasza rozmowa przebiegnie pomyślnie i otworzy nowe możliwości na przyszłość.

Horoskop dzienny - Rak

Wstrzymaj się dziś z nadmiernymi wydatkami, bo Twój dzisiejszy nastrój sprawi, że zechcesz wydawać pieniądze lekką ręką, czego możesz bardzo pożałować.

Zobacz wideo Cruffin cynamonowy - słodka przekąska

Horoskop dzienny - Lew

Sobota będzie sprzyjała kontaktowi z naturą. Wybierz się zatem na spacer, spędź nieco czasu w otoczeniu ulubionych zwierzaków lub zajmij się pielęgnacją roślin. Pozwoli Ci to zrelaksować i zregenerować się po intensywnym, pracowitym tygodniu.

Horoskop dzienny - Panna

W Twoim otoczeniu jest osoba, która uważnie Ci się przygląda. Nie ma złych zamiarów - chce tylko dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej, bo bardzo jej się podobasz. W sobotę zdecydujesz, czy warto dać jej szansę, czy może lepiej dać jej znak, że nic z tego nie wyjdzie.

Horoskop dzienny - Waga

Zbyt wiele uwagi poświęcasz swojej przeszłości. Przesadny sentymentalizm sprawia, że trudno Ci docenić teraźniejszość. Zastanów się, jak wiele dobrych rzeczy dzieje się obecnie w Twoim życiu. Przyjrzyj się temu, a poczujesz się szczęśliwszy.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Ferie zimowe 2022. Jeden termin dla wszystkich czy podział na kilka tur?

Horoskop dzienny - Skorpion

Zawisną nad Tobą ciemne chmury. Znajdziesz się w sytuacji podbramkowej, która będzie kosztować Cię wiele nerwów. Staraj się myśleć trzeźwo i nie ulegać emocjom, a z powodzeniem zażegnasz trudności.

Horoskop dzienny - Strzelec

To dobry dzień na poświęcenie się swoim artystycznym pasjom. Odkryjesz dziś wiele nowych inspiracji i zaczniesz realizować pomysł, który miałeś w głowie od jakiegoś czasu. Koniecznie skorzystaj dziś z tych pokładów twórczej energii.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz dziś czuć zmęczenie i znużenie. Siedzenie do późna zupełnie Ci nie sprzyja: odbija się na Twojej pracy i kondycji psychicznej. Koniecznie znajdź też czas na odrobinę ruchu na świeżym powietrzu.

Zmiana czasu (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu z letniego na zimowy. Kiedy przestawiamy zegarki?

Horoskop dzienny - Wodnik

Uważaj, by nie wkroczyć na wojenną ścieżkę ze swoim partnerem. Ukochana osoba będzie dziś humorzasta i drażliwa, łatwo więc będzie ją wyprowadzić z równowagi. Postaraj się być wyrozumiały, a w rozmowach nie podejmuj ryzykownych tematów.

Horoskop dzienny - Ryby

Przez Tobą czas pełen nowości i wyzwań. Podejmiesz odważną decyzję i postawisz pierwsze kroki do realizacji upragnionych celów. Nie musisz się martwić o finanse, bo pieniądze będą Ci dopisywały.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: