Horoskop dzienny - piątek 17 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 17 września. Co spotka dziś Barana, a co przytrafi się Rakowi? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało Ci zapisane w gwiazdach!

Horoskop dzienny - Baran

Piątek przebiegnie Baranom twórczo i pracowicie. Pod wpływem chwili wpadniesz na pomysł stworzenia prezentu dla przyjaciela. Twoje dzieło z pewnością mu się spodoba.

Horoskop dzienny - Byk

Od rana będzie zapowiadało się na niespodziankę. Z niecierpliwości nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu, ale ostudź się nieco - wcale nie będzie tak wielka, jak Ci się wydaje. Niemniej jednak, nie będziesz nią rozczarowany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś każdy będzie zdawał się wiedzieć lepiej, co dla Ciebie najlepsze. "Dobre rady" zupełnie nie przypadną Ci do gustu i bardzo Cię zdenerwują. To odpowiedni moment na szczerość i wygarnięcie wątpliwie życzliwym Ci osobom, co o nich myślisz. Odwagi Bliźnięta!

Horoskop dzienny - Rak

Pora, byś w końcu konsekwentnie podszedł do swojego postanowienia, które pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i zdrowie. Nie odkładaj tego na potem i nie narzekaj, tylko działaj!

Zobacz wideo Ekspresowa szarlotka z waniliowym kremem

Horoskop dzienny - Lew

W piątek w Lwach obudzi się narcyz. Najmniejsza zmarszczka, nawet ledwie widoczny pryszcz czy niesforny kosmyk włosów nieco podrażnią Twoje kompleksy. Zamiast jednak skupiać się na tym, co Ci się w Tobie nie podoba, przyjrzyj się swoim atutom - a tych zdecydowanie Ci nie brakuje!

Horoskop dzienny - Panna

Ktoś zechce dziś podbudować się na Twojej niepewności siebie i wykorzystać Twoją dobroć do swoich celów. Na szczęście łatwo będzie Ci przewidzieć zamiary tego człowieka, dzięki czemu będziesz mógł w porę mu się sprzeciwić.

Horoskop dzienny - Waga

Piątek będzie sprzyjał spotkaniom w gronie przyjaciół, dlatego dobrze, byś przełamał swoje lenistwo i wyszedł z domu. Jeśli się na to zdecydujesz, spędzicie wspólnie niezapomniany wieczór na ulubionych rozrywkach.

Halloween (zdjęcie ilustracyjne)Halloween 2021. Kiedy wypada? Skąd wywodzi się ta tradycja?

Horoskop dzienny - Skorpion

W piątek Skorpiony powinny uważać na swoje zdrowie. Dziś szczególnie powinieneś zwracać uwagę na nietypowe dolegliwości. Pamiętaj jednak, by nie bagatelizować sprawy i nie pytać "wujka Google" o pseudo-diagnozę, tylko koniecznie wybrać się z objawami do lekarza.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię intensywny dzień w pracy, który odbijesz sobie dopiero wieczorem. Myśl o nadchodzącym weekendzie będzie napawała Cię optymizmem i siłą do ukończenia Twoich zadań.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Piątek przyniesie interesującą propozycję dotyczącą Twojej kariery i finansów. Może być to awans, przejście do innej firmy lub całkowita zmiana branży.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Ferie zimowe 2022. Jeden termin dla wszystkich czy podział na kilka tur?

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię dziś pewien niełatwy wybór. Posłuchaj porady bliskiej Ci osoby, której doświadczenie pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję. Na pewno jej nie pożałujesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ten piątek zapowiada się bez rewolucji. Nic nie zmąci Twojego spokoju. W pracy nie spodziewaj się dziś większych wyzwań - będzie raczej nudno, ale ta monotonia pozwoli Ci nieco odpocząć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: