Horoskop dzienny - czwartek 16 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Barany, Lwy i Skorpiony? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na czwartek 16 września 2021 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 82

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana wywalczą dziś więcej niezależności i swobody do działania. Macie duże pole do popisu, jednak dobrze przygotujcie się do nowej roli.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą dziś naprawić błąd lub krzywdę wyrządzoną bliskiej osobie z rodziny lub znajomemu z pracy. Dzięki temu przestanie was dręczyć poczucie winy, które pojawiło się u was nie bez powodu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta będą dziś pochłonięte rozważaniami na temat spraw czy sytuacji, które są już za wami. Marnujecie na to bardzo dużo czasu, a nic wam to nie daje. Stoicie w miejscu i zaczynacie się denerwować. Czas to zmienić.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą mniej wrażliwe niż zwykle, co pozwoli wam bardziej obiektywnie spojrzeć na pewne sprawy. Taki chłodny osąd sytuacji sprawi, że będziecie w stanie porzucić przeszłość i iść dalej.

W Polsce zbieranie tych grzybów jest zakazane. Grozi wysoki mandatW Polsce zbieranie tych grzybów jest zakazane. Grozi wysoki mandat

Horoskop dzienny - Lew

 • Całą uwagę Lwów zajmie wasze życie prywatne - uczuciowe, rodzinne lub po prostu osobiste. Wasz zły nastrój może wynikać z przemęczenia i nie powinniście lekceważyć sygnałów, które wysyła wasz organizm. Nie miejsce wyrzutów sumienia, przed stawianiem siebie na pierwszym miejscu.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą dziś pracowały pod dużą presją i w zawrotnym tempie, jednak pokażecie się z dobrej strony i zyskacie w oczach swoich przełożonych. Warto porozmawiać z kimś doświadczonym na temat waszej przyszłości zawodowej.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny narzucić sobie termin, do którego podejmą ostateczną decyzję lub wykonają jakieś zadanie. Bez tego bardzo trudno wam będzie się zmobilizować do pracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Rozmowa z przyjacielem może podnieść was na duchu. Ogólnie dzień nie będzie zły - wasza praca przyniesie pierwsze wyniki, dokonacie dziś postępu w sprawach finansowych, a osoby w związkach mogą liczyć na pojednanie z partnerem.

Ślub, zdjęcie ilustracyjneMatka pana młodego przyszła na wesele w sukni ślubnej. "Chciała wziąć ślub z synem?"

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Życie uczuciowe Strzelców - singli i tych w związkach - wreszcie nabierze rozpędu, na którym wam zależy. Wszystko zacznie układać się po waszej myśli. Czekajcie cierpliwie na dobre informacje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Wasze pomysły spotkają się z rewelacyjnym odbiorem. Koziorożcom nie pozostanie więc nic innego, jak wcielić je w życie. Powodzenia!

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Szefowie będą mieć zastrzeżenia do waszej pracy. Dokładnie wysłuchajcie ich uwag, bo nie każdy będzie chciał wam dać kolejną szansę.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby w związkach będą miały więcej odwagi na podjęcie pewnych decyzji lub zdecydowane wyrażenie swojego zdania. Wszystko jednak pójdzie po waszej myśli. To będzie udany dzień - w sprawach osobistych, ale też zawodowych.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: