Horoskop na weekend.11-12 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend. 11-12 września. Jaki będzie weekend dla Baranów i Raków? Co czeka Strzelce i Ryby? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop na weekend - Baran

Weekend z pewnością przyniesie Baranom wiele radości. Gwiazdy mówią, że uda wam się zrealizować wszystkie plany. Warto w ten weekend poświecić czas również na rodzinne spotkanie, przyniesie ci wiele korzyści. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Lew i Panna.

Horoskop na weekend - Byk

Byk może być rozczarowany sobotnim popołudniem, jednak nie martw się, uda ci się uporać nagłym problemem. W niedziele z kolei czeka cię niezapowiedziana wizyta bliskie osoby dzięki, której dowiedziesz się czegoś ważnego.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Bliźnięta będą w sobotę pełne życia i energii, niestety w niedzielę dobry humor was opuści. Gwiazdy podpowiadają, że nadchodzący weekend sprzyja podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. 

Horoskop na weekend - Rak

Raki będą poddenerwowane w sobotę nad ranem, wszystko przez nagłą zmianę planów. Nie przejmuj się tym i nie pozwól, aby zepsuło ci to humor na resztę dnia. Niedziela będzie sprzyjać poznawaniu siebie, to dobry moment, aby zmienić coś w swoim życiu.  

Horoskop na weekend - Lew

Lwy będą bardzo rodzinne. Na szczęście pojawi się wiele okazji do spędzenia czasu z bliskimi. W niedziele czeka cię poważna rozmowa, ktoś będzie potrzebowała twojej pomocy. Sprzyjające ci znaki to Ryby i Skorpion.

Horoskop na weekend - Panna

Panny będą bardzo towarzyskie i pełne energii. Gwiazdy podpowiadają, że w sobotę i niedziele czak cię wiele atrakcji i ani przez chwile nie będziesz się nudzić. Idealnym towarzyszem na weekend będzie Skorpion oraz Wodnik.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop na weekend - Waga

Sobota przyniesie Wagom upragniony spokój. Będziesz mieć okazję, aby skupić się na sobie. Z kolei w niedzielę spotkasz się ze znajomym, który przekaże ci ważną informację. Uważaj na Koziorożce, mogą być uszczypliwe. 

Horoskop na weekend - Skorpion

Skorpiony w sobotę poczują dużą potrzebę zgłębiania wiedzy. To dobry moment, aby wybrać się do muzeum lub teatru. W niedzielę twojej pomocy będzie potrzebował Strzelec. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Koziorożec i Panna.

Horoskop na weekend - Strzelec

Strzelce czeka szalony weekend. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać, gwiazdy podpowiadają, że jeśli nie zachowasz umiaru, to poniesiesz przykre konsekwencje. W niedzielę po południu spodziewaj się telefon z ważną wiadomością. Lepiej odbierz.  

Horoskop na weekend - Koziorożec

Koziorożce w sobotę będą w doskonałym nastroju i uda im się spełnić małe marzenie. Niestety w niedzielę nagłe obowiązki popsują twój dobry nastrój. W chwilach zwątpienia zwróć się po pomoc do Barana lub Ryb. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop na weekend - Wodnik

Wodniki w weekend będą bardzo towarzyskie i gotowe na odkrywanie nowych miejsc. Z pewnością nie będziecie się nudzić, szczególnie sobota będzie obfitować w wiele wrażeń. Doskonałym towarzystwem dla Wodników będą Panny i Strzelce. 

Horoskop na weekend - Ryby

Gwiazdy podpowiada, że Ryby powinny poświęcić swój wolny czas na nadrobienie zaległości oraz uporządkowanie zaległych spraw. Weekend będzie sprzyjać Rybom poszukującym miłości, gwiazdy podpowiadają, że osoba, która o tobie myśli jest spod znaku Koziorożca. 

Więcej o: