Far Cry 3 za darmo. Ubisoft przygotowuje się do premiery kolejnej części serii

Far Cry 3 będzie dostępny za darmo jeszcze przez parę dni. Ubisoft udostępnia trzecią część kultowej serii bezpłatnie jako część promocji kolejnej odsłony gry. Far Cry 6 zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Far Cry to jedna z najważniejszych serii ostatniej dekady. O jej sukcesie najlepiej świadczą liczne sequele produkcji. W jeden z nich macie szanse zagrać za darmo, jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z tą serią. 

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin. Oto trzy polskie gry, które okazały się strzałem w dziesiątkę [TOPtech]

Far Cry 3 za darmo

Far Cry 3 można bezpłatnie dodać do biblioteki gier w Ubisoft Store, pod TYM adresem. Dzięki temu nawet po zakończeniu promocji będziemy mogli ogrywać produkcję. Na odebranie gry są jeszcze dwa dni, promocję zaplanowano bowiem do soboty 11 września 2021 roku. 

Jak zdobyć darmową kopię Far Cry 3? Nic prostszego, w Ubisoft Store wystarczy wyszukać grę i wcisnąć przycisk "Get it for free". Far Cry 3 to najlepiej oceniania gra z serii. Na Metacritic jej zbiorcza ocena z różnych recenzji to aż 88/100. Trzecia odsłona produkcji była  mocno chwalona za otwarty sandboxowy świat. 

Premiera Far Cry 6 zbliża się wielkimi krokami

Darmowy Far Cry 3 to element promocji Far Cry 6. Ubisoft zapewne liczy, że nowi gracze, którym spodobała się najlepsza odsłona serii, z chęcią wydadzą pieniądze na jej najnowszą kontynuację. A jej premiera jest tuż za rogiem, bo zaplanowano ją już na czwartek 7 października. Gra jednocześnie ukaże się na wszystkie najważniejsze platformy - PlayStation 4 oraz PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz PC. 

W Far Cry 6 akcja przenosi się na karaibską wyspę Yara, wzorowaną na Kubie. Główny bohater Dani Roja, autochton, bierze udział w zamachu stanu na dyktatora rządzącego wyspą. Pomaga mu w tym m.in. były szpieg KGB i jamnik o imieniu Chorizo. Twórcy gry przygotowali dla graczy największy otwarty świat w całej serii Far Cry. 

Więcej o: