Horoskop dzienny - czwartek 9 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 9 września. Co przytrafi się dziś Bykowi, a co spotka Skorpiona? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki czeka Cię dzień!

Horoskop dzienny - Baran

W czwartek będziesz musiał wykazać się umiejętnością planowania i szczególnie dobrze zorganizować swój czas, by nadążyć ze wszystkimi zadaniami. A jeśli zdarzy Ci się gorsza chwila, to niech motywuje Cię myśl o kolejnych dniach, które spędzisz na odpoczynku w ulubionym miejscu.

Horoskop dzienny - Byk

Chociaż w pracy czeka Cię intensywny dzień, to wieczór będzie już spokojny. Właśnie wieczorem odezwie się do Ciebie znajomy z nietypową propozycją. Dobrze ją przemyśl, bo podobna okazja może się już nie nadarzyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czwartek będzie dniem pełnym miłości. To doskonały czas na romantyczne spotkanie z ukochaną osobą lub wyznanie długo skrywanej miłości. Samotne Bliźnięta mogą spotkać dziś czarującą osobę, która przyprawi je o szybsze bicie serca.

Horoskop dzienny - Rak

To świetny dzień dla ryzykujących Raków. Postanowisz radykalnie zmienić swój wygląd, choć nie bez wahania. Koniec końców będziesz bardzo zadowolony ze swojej decyzji i naprawdę zaczniesz się sobie podobać.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Lew

Spontanicznie wybierzesz się w krótką podróż, podczas której poznasz nowe, interesujące osoby. Wasza z początku nieśmiała relacja może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń. Spędzony razem czas będziecie często wspominać podczas kolejnych wspólnych spotkań.

Horoskop dzienny - Panna

Zmierzysz się z sytuacją, która będzie wymagała od ciebie porzucenia jednej z Twoich żelaznych zasad. Zastanów się, czy naprawdę tego potrzebujesz, czy - przeciwnie - robisz to wbrew sobie i usiłujesz tylko komuś zaimponować. W tym przypadku naprawdę nie warto.

Horoskop dzienny - Waga

Często zdarza się, że boisz się podjąć inicjatywę lub zabrać głos, by nie zostać odrzuconym. W ten czwartek zostaniesz w końcu wysłuchany i, co więcej, Twoja opinia zyska spore poparcie, a to postawi Cię w bardzo korzystnym świetle.

Dzieci pomalowały koniaDzieci pomalowały konia, internauci oburzeni. "Nie brakuje nam kartek, to było celowe"

Horoskop dzienny - Skorpion

Zachowaj dziś powściągliwość w swoich osądach. Dogłębnie rozważ wszystkie "za" i "przeciw", zanim zupełnie przekreślisz relacje z pewną osobą. Choć ostatnio mogłeś narzekać na brak inspiracji i energii, to tym razem będziesz miał ich pod dostatkiem. Wykorzystaj to i spróbuj rzeczy, które ciągle odkładałeś "na potem".

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcowi czwartek upłynie pod znakiem fantastycznych pomysłów - a przynajmniej Ty będziesz tak o nich myślał. Poczujesz pokusę urządzenia życia na nowo swojemu partnerowi, ale uważaj, bo Twoje "drobne" uwagi mogą doprowadzić do potężnej kłótni.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnie przykre informacje znacznie obniżyły Twoje samopoczucie, ale dziś poczujesz w sobie więcej optymizmu i wiary w przyszłość. Złapiesz wiatr w żagle i docenisz całe dobro, które Cię otacza.

Zdjęcie ilustracyjneTe grzyby są pod ochroną. Sprawdź, czy je zebrałeś

Horoskop dzienny - Wodnik

Zdecydujesz się zamknąć za sobą pewien etap życia. Może być to zarówno zakończenie związku, odejście z niesatysfakcjonującej pracy jak i coś bardzo pozytywnego - chociażby przeprowadzka do miejsca, które pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Zmiany prawie nigdy nie przychodzą łatwo, ale nie bój się - zaufaj swojej intuicji.

Horoskop dzienny - Ryby

Kłopoty w związku nurtują Cię od dłuższego czasu, dlatego nie odkładaj dłużej rozmowy z partnerem. Znajdźcie dziś czas na wyjaśnienie sobie przykrych spraw, a na pewno wpadniecie razem na rozwiązanie tej trudnej sytuacji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: