Loteria szczepionkowa. W środę losowanie miesięczne. Do wygrania dwa samochody i 200 tys. złotych

W środę 8 września odbędzie się kolejne miesięczne losowanie nagród w loterii szczepionkowej. Na zwycięzców czekają dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Gdzie sprawdzić wyniki?

Loteria szczepionkowa trwa od lipca. W ramach akcji promowania szczepień odbędą się jeszcze trzy losowania tygodniowe oraz losowanie miesięczne i finałowe.

Zobacz wideo Prezydent przeciw obowiązkowym szczepieniom. Dr Karauda komentuje

Loteria szczepionkowa. Kiedy odbędzie się kolejne losowanie?

Losowania w loterii szczepionkowej odbywają się w każdą środę. W środę 8 września w loterii szczepionkowej można wygrać dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Z kolei w puli loterii tygodniowej znajdują się takie nagrody jak pięć razy po 50 tysięcy złotych i 60 hulajnóg elektrycznych. W losowaniu finałowym do wygrania dwa samochody Toyota C-HRD oraz dwa razy milion złotych. Daty kolejnych losowań loterii szczepionkowej są następujące:

  • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 6 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

Przydzielane są również nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik - 500 zł. Warto również wiedzieć, że wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego.

Adam Niedzielski Szybkie testy na koronawirusa w szkołach? Niedzielski: Rozważamy ten temat

Wyniki losowania tygodniowego, miesięcznego i finałowego podawane są na stronie rządowej. Listę zwycięzców można sprawdzić pod TYM adresem. Na liście tej znajdują się cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. Pozwala to zwycięzcom nagród na zachowanie anonimowości.

Loteria szczepionkowa. Kto może wziąć udział w loterii szczepionkowej?

Loteria szczepionkowa nie jest losowaniem obowiązkowym i nie zapisuje się do niej automatycznie każdej osoby, która jest zaszczepiona. Aby mieć szansę na wygranie nagrody, należy samodzielnie zarejestrować się do loterii. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione. Jak zapisać się do loterii szczepionkowej?

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP),
  • telefonicznie pod numerem 989.

Koronawirus w Polsce (zdjęcie ilustracyjne) Wirusolog ostrzega: Wariant Delta jest jak Rambo, uzbrojony po zęby

W loterii szczepionkowej, której organizatorem jest Totalizator Sportowy Sp. z o. o., mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Więcej o: