Horoskop dzienny - wtorek 7 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 7 września. Co przydarzy się Bliźniętom, a co Wadze? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co gwiazdy szykują na dziś dla Ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Gwiazdy mają dla Ciebie na dziś krótką, ale jakże ważną radę: nie myśl tyle, nie roztrząsaj, nie analizuj. Głowa do góry! Przeszłość jest już przeszłością, więc skup się nad tym, co przed Tobą.

Horoskop dzienny - Byk

Znajdziesz się dziś w mniejszości i będziesz musiał zaciekle bronić swojego zdania. Nie pozwól sobie wmówić, że Twoja opinia jest mniej ważna. Na szczęście po potyczkach w ciągu dnia czeka Cię przyjemny, spokojny wieczór.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

We wtorek szczególnie odczujesz spełnienie i radość ze zrealizowanego niedawno projektu. Wpadniesz też na pomysł, jak połączyć Twoje hobby z pracą. Udowodnisz sobie, że jesteś nie tylko kreatywny, ale i przedsiębiorczy. To da Ci energię do dalszego działania.

Horoskop dzienny - Rak

Po niedawnej chandrze w końcu się rozluźnisz i rozchmurzysz. Zaczniesz ładować swoje baterie na niezwykłe przygody, które czekają Cię już pod koniec tygodnia.

Zobacz wideo Klasyk w nowej postaci, czyli sernik mango

Horoskop dzienny - Lew

Wtorek przyniesie Ci kuszącą propozycję, ale będzie ona wymagała sporego nakładu pieniędzy. Przeanalizuj swój budżet i zastanów się dobrze, czy możesz pozwolić sobie na udział.

Horoskop dzienny - Panna

Wszystko w Twoim życiu zdaje się iść po Twojej myśli, co sprawia, że podchodzisz do ważnych spraw bardziej sceptycznie niż zazwyczaj. Niepotrzebnie! Pomyśl tylko: to w większości zasługa Twojej pracy i umiejętnego planowania, a przede wszystkim - dowód na to, że naprawdę możesz sobie zaufać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wtorek trochę poszarga Ci nerwy. W pracy - małe trzęsienie ziemi, a w domu - dokazująca rodzina. Do tego okaże się, że pora nieco zacisnąć pasa i odłożyć oszczędności na niespodziewany, konieczny zakup. Niestety spokój znajdziesz dopiero w środę.

Horoskop dzienny - Strzelec

We wtorek zważaj na słowa. Twój niewinny żart może zostać źle zrozumiany i bardzo kogoś obrazić. Nieco przewrażliwiona na swoim punkcie osoba w końcu zrozumie, że nie miałeś złych intencji, więc ostatecznie nie popsuje to Waszej relacji. Nie będziesz jednak czuł się w rozmowach z nią tak swobodnie jak dawniej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wtorek będzie sprzyjał zakochanym Koziorożcom, czy to w parze, czy samotnym. To doskonały dzień na randki, romantyczne wypady i pierwsze wyznania miłości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś będziesz musiał poświęcić obowiązkom, których szczególnie nie lubisz. Tyle dobrego dla Ciebie, że praca będzie szła wyjątkowo lekko i szybko się z nią uporasz.

Horoskop dzienny - Ryby

Dobrze jest brać pod uwagę zdanie zaufanych osób, ale nie zapominaj, by przede wszystkim być sobą. We wtorek zajrzysz bardziej w głąb siebie, zastanowisz się, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i czym powinieneś się kierować w życiu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: