Horoskop - wrzesień 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021. Co we wrześniu przydarzy się Bliźniętom, a co Wodnikowi? Komu poszczęści się w miłości, a kogo czeka daleka podróż? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie na najbliższy miesiąc.

Horoskop na wrzesień 2021 - Baran

Wbrew obawom przed spadkiem nastroju, początek jesieni przyniesie Baranowi pogodę ducha. Pierwsza połowa września upłynie mu pod znakiem podróży i wielu pozytywnych wrażeń. W drugiej będzie musiał zmierzyć się z niemałym wyzwaniem związanym z planami na najbliższą przyszłość, np. przeprowadzką.

Horoskop na wrzesień 2021 - Byk

Wrzesień będzie dla Byka miesiącem pełnym spontanicznych planów, nagłych zwrotów akcji i zabawnych przygód. Grafik będzie miał tak napięty, że nadążenie ze wszystkim sprawi mu niemałe wyzwanie. Jednocześnie naczerpie z tego wiele radości. Pewne zdarzenie w drugiej połowie miesiąca skłoni go do przemyśleń typu "czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?".

Horoskop na wrzesień 2021 - Bliźnięta

We wrześniu da o sobie znać brak zdecydowania Bliźniąt w sferze życia uczuciowego. Jedną nogą wciąż będą stały w starym związku, podczas gdy druga będzie chciała śmielej wkroczyć w nowy. Ostatecznie Bliźniętom uda się podjąć tę trudną decyzję. Poczują, że zrzuciły z siebie spory ciężar. Wrzesień to także czas wielu koniecznych wydatków, więc osoby spod tego znaku nie powinny być rozrzutne.

Horoskop na wrzesień 2021 - Rak

Wrzesień będzie dla Raka miesiącem nabywania nowych umiejętności. To świetny czas dla osób spod tego znaku, które podjęły kurs prawa jazdy, gotowania czy rysunku. Znajdą w sobie motywację do nauki i bez przeszkód zaliczą wszelkie egzaminy.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop na wrzesień 2021 - Lew

We wrześniu Lew powinien szczególnie uważać na swoje zdrowie. Zmienna pogoda sprawi, że łatwo będzie złapać przeziębienie. Szkoda byłoby stracić okazję do pierwszych jesiennych spacerów, prawda? W drugiej połowie września osoby spod tego znaku mogą spodziewać się awansu lub podwyżki.

Horoskop na wrzesień 2021 - Panna

Wrzesień będzie dla Panny okresem dziwnego nastroju. Przez większość miesiąca będą targały nią wątpliwości dotyczące miłości i ogólnie całego jej życia. Gdy już uda jej się uporządkować swoje myśli, otrzyma wiadomość, która zmusi ją do kolejnych refleksji. W międzyczasie pojawi się też osoba z przeszłości, która dodatkowo namiesza Pannie w głowie.

Horoskop na wrzesień 2021 - Waga

Wrzesień nie będzie sprzyjał przyjaźniom. Pewien bliski znajomy poczuje się urażony zaniedbywaniem relacji przez Wagę, którą w tym miesiącu czeka sporo pracy. Dużo czasu zajmie mu zrozumienie, że Waga nie może łatwo porzucić swoich obowiązków. Waga z kolei będzie zniecierpliwiona tym zgrzytem, co być może doprowadzić do zakończenia znajomości.

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Horoskop na wrzesień 2021 - Skorpion

We wrześniu Skorpion stanie w obliczu nieprzyjemnych, kłamliwych pogłosek na swój temat. Dużo energii będzie kosztowało go sprostowanie tych plotek i naprawienie swojej reputacji. Skorpionowi uda się w końcu znaleźć winowajcę i wyciągnąć wobec niego konsekwencje. Zemsta będzie słodka!

Horoskop na wrzesień 2021 - Strzelec

Dla Strzelca wrzesień to czas przywrócenia harmonii w sprawach osobistych oraz powodzenia w pracy. Miesiąc ten będzie sprzyjał zdrowej rywalizacji i chęci samorealizowania się. Jego decyzje zawodowe w końcu przyniosą w oczekiwane rezultaty. Spowodują przypływ optymizmu i energii, które zmotywują go do dalszego działania.

Horoskop na wrzesień 2021 - Koziorożec

Wrzesień zwiastuje marzycielski nastrój, w jaki wpadnie w tym miesiącu Koziorożec. Zacznie snuć barwne plany na przyszłość, związane z osobą, w której jest silnie zakochany. Wkrótce zdecyduje się wyznać swoje uczucia.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop na wrzesień 2021 - Wodnik

W tym miesiącu Wodnikowi uda się załatwić sprawy, które odwlekał od dawna. W międzyczasie powinien jednak zachować czujność, bowiem pojawi się ktoś, kto może w tych planach przeszkodzić. Nie będzie to powodowane złośliwością, a wręcz przeciwnie - szczerą chęcią wsparcia Wodnika w jego dążeniach. Niestety osoba ta nie będzie miała pojęcia jak się za to zabrać. Zatem jeśli Wodnik chce uniknąć kłopotów, musi przygotować się na samodzielny wysiłek.

Horoskop na wrzesień 2021 - Ryby

Ryby we wrześniu będą podejmowały ryzyko - zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Choć nie wszystko pójdzie po ich myśli, to ostatecznie będą zadowolone ze zmian, jakie dokonały się w ich życiu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: