Horoskop dzienny - środa 1 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 1 września. Jaki dzień czeka Barana, a jak potoczą się losy Raka? Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Znajdź swój znak i sprawdź najnowszy horoskop.

Horoskop dzienny - Baran

W środę Baranom uda się dobrze zorganizować czas wolny. Nadrobisz niektóre książkowe i filmowe zaległości. Znajdziesz także chwilę na odpoczynek na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny - Byk

Myśl o nadchodzącym urlopie z jednej strony nastroi Cię pozytywnie, a z drugiej nieco rozleniwi. Nie daj się temu ponieść i daj z siebie wszystko w pracy - szczególnie teraz. Niedługo pojawi się bowiem szansa na awans.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Środa będzie idealnym dniem na rozwijanie Twojej kulinarnej pasji. Ugotujesz przepyszne danie, które zachwyci całą rodzinę, a Ciebie zmotywuje do dalszych eksperymentów w kuchni.

Horoskop dzienny - Rak

Nadmiar obowiązków sprawi, że będziesz nieco przytłoczony, ale uda Ci się dotrwać do końca ciężkiego dnia i zasłużonego odpoczynku. Na Twoje szczęście, czas będę upływał Ci szybko.

Zobacz wideo Korzenne ciasto z pomidorów z orzechami i żurawiną [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Lew

Dostaniesz dziś bardzo pozytywną wiadomość od kogoś z rodziny. Nie będziesz bardzo zaskoczony, ale i tak wprawi Cię w radosny nastrój, który utrzyma się przez długi czas.

Horoskop dzienny - Panna

Twój nastrój może się dziś znacznie obniżyć - będzie doskwierało Ci zdenerwowanie i poczucie zmęczenia. Poszukaj wsparcia u bliskich Ci osób, a nie zawiedziesz się. Postaraj się nie przepracowywać i znaleźć chwilę na wytchnienie.

Horoskop dzienny - Waga

Pewna bliska osoba bardzo potrzebuje teraz wsparcia Wagi. Nie jest jej łatwo otworzyć się przed innymi ze swoim problemem, ale szybko zrozumie, że właśnie Ty dasz jej zrozumienie, którego oczekuje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój związek wpadł w niezłe maliny, ale przyznaj - to głównie Twoja wina. Daj drugiej połówce czas, by poradziła sobie z negatywnymi myślami, a potem zaproponuj jej rozmowę o Waszych kłopotach. Pomyśl, jak możesz naprawić Waszą relację.

Spis powszechny. Do kiedy można się spisać? (zdjęcie ilustracyjne) Spis powszechny. Do kiedy można się spisać? Jak to zrobić online?

Horoskop dzienny - Strzelec

Wpadniesz na pomysł, by się przebranżowić. Zaczniesz rozglądać się za kursami umiejętności przydatnych w Twojej nowej, wymarzonej pracy. Na początku będziesz trochę przerażony ilością materiału do przyswojenia, ale dzięki Twojej determinacji i systematyczności na pewno sobie poradzisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zechcesz zmienić swój wygląd na jesień. W końcu uda Ci się trafić na fryzjera, który nie zostawi "szopy" na Twojej głowie i wyczaruje fryzurę w której naprawdę będzie Ci do twarzy.

Bocian (zdjęcie ilustracyjne) Kiedy odlatują jaskółki i bociany? Gdzie ptaki spędzą zimę?

Horoskop dzienny - Wodnik

To niestety nie będzie dzień dla Wodników. Od rana będą doskwierać Ci zmęczenie i brak koncentracji, na co zwrócą uwagę przełożeni w pracy. A zatem zaopatrz się w kawę, zakasaj rękawy i do dzieła!

Horoskop dzienny - Ryby

W środku tygodnia poczujesz potrzebę wyrwania się z domu. Pobalujesz na mieście, zaszyjesz się samotnie w kinie na świetnym filmie, spotkasz się z przyjaciółmi na piwie, a może zaprosisz na randkę Twój najnowszy obiekt westchnień? Sposobów na spędzenie czasu jest mnóstwo!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: