Kiedy mecz polskich siatkarek? Gdzie obejrzeć sparing Polska-Ukraina?

Już niedługo polskie siatkarki rozpoczną zmagania w fazie pucharowej mistrzostw Europy i zmierzą się z reprezentacją Ukrainy. Kiedy odbywa się mecz? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Polskie siatkarki w 1/8 finału będą rywalizować z Ukrainkami. To trzecia drużyna grupy D, więc Polki muszą być uważne, aby pozostać w dalszej grze

Zobacz wideo Kąkolewska o celach na sezon polskich siatkarek. "Zgranie będzie najważniejsze"

Siatkówka. Kiedy mecz Polska - Ukraina?

Mecz Polska - Ukraina odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 19:30. Siatkarki zagrają w bułgarskim Płowdiwie, tam, gdzie miały miejsce poprzednie rozgrywki - mecze 1/8 finału są rozgrywane od soboty do poniedziałku w Belgradzie (drużyny z grup A i C) oraz Płowdiwie (drużyny z grup B i D).

Polska reprezentacja wywalczyła w bułgarskim Płowdiwem awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. - Mogę mówić o nich tylko w samych superlatywach, stanęły na wysokości zadania. Zagraliśmy dobre mecze, ale oczywiście można doszukać się w nich pewnych mankamentów. Nasze występy należy ocenić pozytywnie - powiedział cytowany przez sport.pl trener reprezentacji. Polki zajęły drugie miejsce w tabeli grupy B z 12 punktami.

Cristiano Ronaldo i Pep Guardiola Wyciekła treść rozmowy Guardioli z Cristiano Ronaldo! Jedno zdanie przekreśliło wielki transfer

Ostatni mecz pomiędzy Polkami a Ukrainkami miał miejsce na mistrzostwach Europy w 2019 roku. Nasza reprezentacja wygrała wtedy 3:1. Jeśli w niedzielę Polki poradzą sobie z rywalkami tak samo dobrze, zmierzą się dalej z Turczynkami lub Czeszkami.

Polska- Ukraina. Gdzie obejrzeć transmisję meczu?

Transmisję meczu Polska - Ukraina będzie można obejrzeć w kilku miejscach. Widzowie mają do wyboru oglądanie rozgrywek w telewizji Polsat Sport lub w internecie. Internetową transmisję meczu między Polkami a Ukrainkami będzie można zobaczyć na platformie ipla.tv.

Olga Szarypowa Nowe zarzuty wobec mistrza olimpijskiego. "Złapał ją za gardło i przycisnął do ściany"

Więcej o: