Horoskop dzienny - piątek 27 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 27 sierpnia. Jaki będzie początek weekendu dla Baranów i Raków? Co dziś czeka Skorpiony i Ryby? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dziś udany dzień. Spodziewajcie się telefonu lub maila z dobrymi informacjami. Gwiazdy sprzyjają Baranom poszukującym miłości to dobry moment, aby zacząć szukać drugiej połówki. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki w piątek będą towarzyskie i pełne energii. Na szczęście pojawi się kilka możliwości spędzenia aktywnie piątkowego wieczoru. Warto spotkać się ze Skorpionem i Strzelcem takie towarzystwo zagwarantuje Ci dobrą zabawę.

Zobacz wideo Kopytka z pesto pietruszkowym [Kuchnia Hapsa]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą w piątek przemęczone i nieco rozdrażnione. Gwiazdy podpowiadają, że w poprawie humoru może pomóc spacer lub inna aktywność fizyczna. Wieczorem czeka cię nieplanowana rozmowa telefoniczna. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki w piątek będą duszami towarzystwa. Postarajcie się jednak nie skupiać na sobie niepotrzebnie uwagi, może to się spotkać z nieprzychylnymi komentarzami zwłaszcza ze strony Ryb i Byków. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy rozpoczną weekend w paskudnym nastroju. Choć początek dnia będzie dla was udany, to po południu pewna informacja skutecznie wam go popsuje. W ciężkich chwilach zwróć się do Skorpiona lub Wagi, chętnie Cię wysłuchają. 

Spencer Elden z okładką 'Nevermind' w 2016 rokuKłótnia w telewizji z prawniczką chłopaka, który pozwał Nirvanę o dziecięcą pornografię

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś szalony wieczór. Bądźcie dziś spontaniczne, a z pewnością nie pożałujecie. Odrobina szaleństwa dobrze wam zrobi, nie musicie zawsze być doskonałe. Najlepszymi kompanami będzie dla Was Wodnik.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi w piątek postanowią skupić się na rozwijaniu pasji i dowiadywaniu nowych rzeczy. Warto jednak spotkać się z rodziną. Gwiazdy podpowiadają, że będzie to udany czas i przyniesie Ci wiele radości. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka w piątek szczęśliwy dzień. Wszystko ułoży się po waszej myśli, a to za sprawą Byka i Raka, które zadbają o to, abyście się nie nudzili. Wieczorem weźcie długą kąpiel i pomedytujcie, to pozwoli wam się zregenerować po całym tygodniu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą w piątek zdyscyplinowane. Gwiazdy sprzyjają otwartej rozmowie z rodziną, to dobry moment, aby opowiedzieć im o kłopotach. Zastanów się, czy warto wychodzić na imprezę, czasem trzeba odpocząć. 

Michael NaderMichael Nader nie żyje. Dex Dexter z "Dynastii" miał 76 lat

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą w piątek wyjątkowo aktywne. Wolny czas postanowicie spędzić na świeżym powietrzu albo na siłowni. Ćwiczenia pozwolą wam zapomnieć o problemach. Sprzyjające wam dziś znaki zodiaku to Lwy i Barany. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś bardzo zapracowane i zdeterminowane do działania, jednak powinniście nieco zwolnić i odpocząć. Wieczór spędzicie w gronie najbliższych, spodziewajcie się wiadomości z dobrymi wieściami.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w piątek postanowią wprowadzić małe zmiany w swoim życiu. Ktoś z waszych znajomych o was plotkuje, zastanów się, kto to może być. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Barany i Koziorożce.

Więcej o: