Horoskop dzienny - poniedziałek 23 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 23 sierpnia. Jaki będzie poniedziałek dla Wodników i Bliźniąt? Co czeka dziś Panny i Skorpiony? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą w poniedziałek bardzo towarzyskie, jednak nie wpłynie to dobrze na waszą pracę. Będziecie przez większość dnia rozkojarzeni i ciężko będzie wam skupić się na obowiązkach. Barany będą dziś bardzo twórcze, to dobry moment na małe przemeblowanie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś rozkojarzone i zmęczone. Na szczęście nie czekają was dziś żadne nieprzewidziane sytuacje ani ciężkie zadania. Warto jednak spróbować pobudzić organizm do działania, jednak nie kawą, a spacerem lub wysiłkiem fizycznym z samego rana. 

Zobacz wideo Robiły go nasze babcie i mamy, czyli tradycyjny kotlet mielony [Kuchnia Hapsa]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą w poniedziałek pozytywnie nastawione do świata. To dobry dzień, aby podjąć nowe wyzwania lub ważne decyzja. Bliźnięta w związku czeka dziś poważna rozmowa z partnerem.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą poddenerwowane i zaniepokojone. Na szczęście negatywne emocje opuszcza was koło południa i odzyskacie chęci do działania. Spodziewajcie się telefonu od kogoś z rodziny, będzie miał dla was dobre wiadomości. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy łatwo będzie dziś wytrącić z równowagi. Początek tygodnia nie będzie dla was łaskawy, a nawet najdrobniejsza uwaga wypowiedziana w waszym kierunku będzie was irytować. Staraj się unikać w poniedziałek Baranów, mogą być w stosunku do was opryskliwe. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś nastawione na pracę i gotowe na realizacje nowych zadań. Wasze zaangażowanie zostanie docenione przez pracodawcę. Po południu czeka was wiadomość, na którą czekaliście od dawna.  

Deszcz / zdjęcie ilustracyjnePogoda. Ostrzeżenia IMGW dla ośmiu województw przed ulewnym deszczem

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka w poniedziałek ciekawy dzień. Już od rana możecie się spodziewać, że wasze plany ulegną zmianie, jednak nie przejmujcie się tym. Bez względu na sytuację, dacie sobie radę. Sprzyjający wam znak zodiaku to Byk.

 Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś wyluzowane i pomocne. W poniedziałek warto, aby Skorpiony poświęciły czas rodzinie i przyjaciołom. To dobry moment, aby spotkać się ze starymi znajomymi lub zawiązać nowe przyjaźnie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś wesołe i pełne energii. Nie zmarnuje jej i zajmij się czymś pożytecznym. To dobry dzień, na porządkowanie piwnicy lub garażu, albo segregowanie dokumentów. O poradę możesz poprosić Pannę. 

Widok na panoramę Tatr. Pomrów wielki pojawił się w Tatrach i może zagrażać rodzimym gatunkom ślimaków.Pomrów wielki pojawił się w Tatrach. Ślimaki-kanibale mogą zagrażać faunie

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce podejmą w poniedziałek ważną decyzję. To pierwszy krok, który pozwoli wam zmienić waszą sytuację. Możecie odczuwać dziś lekkie przytłoczenie, na szczęście możecie liczyć na Wodnika, który chętnie was wysłucha i wesprze. 

Horoskop dzienny - Wodnik

W poniedziałek Wodniki czeka udany dzień, mimo to nie uciekniecie od obowiązków. Warto zająć się zaległymi sprawami i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Unikajcie Lwów, nie będą dziś w nastroju do rozmów. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby znowu znajdą się w melancholijnym nastrój. Lepiej nie rozpamiętujcie przeszłości i postarajcie się spędzić, jak najwięcej czasu uprawiając sport lub czytając, to powoli wam spojrzeć na pewne sprawy z dystansu. 

Więcej o: