Horoskop dzienny - środa 18 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na środę 18 sierpnia. Jaka będzie środa dla Wag i Strzelców? Co czeka dziś Byki i Lwy? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany powinny uważać, możliwe konflikty w pracy i w domu. Postaraj się nie wyciągać pochopnych wniosków, lepiej zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się odezwać. W chwilach zwątpienia poproś o poradę Strzelca. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w środę przepełnione pozytywną energią. Wszystko za sprawą dobrych wiadomości. Dzisiejszy dzień sprzyja odkrywaniu. To dobry moment, aby Byki wyszły na miasto w poszukiwaniu nowych znajomości. 

Zobacz wideo Kilka przepisów na lody, które zrobisz w domu

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka w środę pracowity dzień. Nie przesadzajcie z nadrabianiem zaległości, bo przez nadmiar obowiązków poczujecie się przytłoczeni i zniechęceni do dalszego działania. Pamiętajcie, że jutro też jest dzień.  

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś odważne i zdeterminowane do działania. To dobry moment, aby zabrać się za sprawy, które od dawna odwlekaliście w czasie. Dobrym doradcą w sprawach sercowych będzie dziś Wodnik, z kolei o poradę w sprawach finansowych zwróć się do Panny.  

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą pewne siebie i uparte. W pracy czeka was sporo obowiązków, jednak uporacie się z nimi bez problemu. Lwy będą dziś zajęte sprawami sercowymi i poświęcą im wiele czasu, pamiętajcie jednak, że nie warto przystawać przy swoim, czasami warto odpuścić. 

Polcard, materiał promocyjny30 lat temu jako pierwsi w Polsce rozpoczęli akceptację płatności bezgotówkowych

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą miały przyjemny dzień. W pracy czeka was miła niespodzianka. Z kolei po południu okoliczności będą sprzyjały, abyście w końcu mogli poświecić czas dla siebie. To dobry moment, żeby zadbać o swoje zdrowie.  

Horoskop dzienny - Waga

Początek dnia będzie wyjątkowo trudny dla Wag. Będziecie rozkojarzeni i ciężko będzie wam skupić się na pracy. Jednak po południu będzie rozpierać was energia. Spodziewajcie się telefonu od znajomego, który poprosi was o poradę. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w środę będą skoncentrowane na pracy, co przyniesie efekty. Spodziewajcie się uznania ze strony kolegów i koleżanek z pracy, a nawet przełożonego. Wieczór najprawdopodobniej spędzisz w gronie najbliższych. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś skupione na sobie i samolubne, co nie spodoba się waszym bliskim. Powinniście więcej czasu poświęcić rodzinie oraz skupić się na obowiązkach domowych. W ostatnim czasie wasze lenistwo coraz bardziej irytuje waszych współlokatorów. 

Gdzie wyrzucić styropian? Zdjęcie ilustracyjneGdzie wyrzucić styropian? Jak segregować odpady poremontowe?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś nieco przygnębione i smutne. Negatywne emocje wywołają wspomnienia sprzed lat. W trudnych chwilach możecie liczyć na Wagę oraz Pannę. Zapomnieć o problemach pozwoli Ci sport lub spacer na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom uda się w środę zrealizować wszystkie plany. Pozwoli im na to pozytywna energia, której z pewnością im nie zabraknie. Dzisiejszy dzień sprzyja również Wodnikom szukającym miłości, to dobry dzień na udaną randkę. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mają przed sobą ciekawy dzień. Czekają was znany, jednak nie powinniście się ich obawiać. Spodziewajcie się ciekawej propozycji, jednak przed podjęciem decyzji dobrze ją przemyślcie, pośpiech nie jest wskazany. 

Więcej o: