Horoskop dzienny - poniedziałek 16 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 15 sierpnia. Jaki będzie dla Ciebie ten poniedziałek? Sprawdź, co przyniesie początek kolejnego, letniego tygodnia.

Dla jednych pieniądze i nowa miłość, dla innych drobne nieporozumienia i małe kłopoty. Koniecznie znajdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie i zobacz, co czeka Cię w poniedziałek 16 sierpnia.

Zobacz wideo Ciepło doskwiera? Zrób sobie chłodzącą mgiełkę do ciała

Horoskop dzienny - Baran

Poniedziałek będzie sprzyjał tym osobom spod znaku Barana, które muszą tego dnia podjąć ważne dla biznesu decyzje. Gwiazdy będą po waszej stronie, nie bójcie się zmian.

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny być tego dnia skupione na sobie i swojej karierze, ponieważ mogą pojawić się zupełnie nowe możliwości, lub projekty, które okażą się dla was punktem zwrotnym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny przestać się zamartwiać sprawami, na które nie mają wpływu. W poniedziałek spróbujcie się zrelaksować i spędzić spokojny wieczór z ulubionym filmem - niektóre rzeczy muszą rozwiązać się same.

Horoskop dzienny - Rak

Raki powinny zastanowić się, czy nie zaniedbały w ostatnim czasie przyjaciół lub partnera - jeśli tak, to może warto na początku nowego tygodnia znaleźć chwilę, chwycić za słuchawkę i porozmawiać, lub wyjść wspólnie na obiad i nadrobić zaległości.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogą napotkać drobne kłopoty w pracy, ale dzięki wrodzonemu opanowaniu zachowają zimną krew - uda im się z wszystkim uporać i wyjść z kłopotów obronną ręką.

Grecja (zdjęcie ilustracyjne)Unijny certyfikat COVID. Jakie kary grożą za jego brak w różnych krajach?

Horoskop dzienny - Panna

Osoby spod znaku Panny muszą uważać na słowa. W poniedziałek znajdzie się ktoś, kto będzie chciał was sprowokować, a wybuchowa reakcja może przysporzyć wam niepotrzebnych kłopotów.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi mają przed sobą spokojny dzień, którego nie powinny zakłócić żadne niespodziewane sytuacje. Cieszcie się tym czasem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przepracowane skorpiony powinny zwolnić tempo - tego dnia możecie odczuć przemęczenie i niewyspanie. Może warto byłoby wziąć dzień wolnego, albo chociaż wyjść wcześniej z pracy i zrobić coś dla siebie?

Horoskop dzienny - Strzelec

Sezon na grzyby. Gdzie nie wolno ich zbierać? Jakie grzyby można znaleźć teraz w polskich lasach? (zdjęcie ilustracyjne)"Prawdziwy grzybowy amok". Grzybiarze chwalą się obfitymi zbiorami

Strzelce tego dnia będą emanować wyjątkowo pozytywną energią. Ludzie będą chcieli przebywać w waszym towarzystwie. To dobry dzień na randkę lub spotkanie z kimś ważnym.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny się wstrzymać z podejmowaniem decyzji zawodowych, a także z dużymi wydatkami - mogą okazać się niewypałem. Poniedziałek zdecydowanie nie jest dla was dobrym dniem na zakupy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą nieco roztargnione, a to może spowodować, że pomylą tramwaj, zgubią telefon, lub zostawią włączone żelazko. Miejcie się na baczności.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą nieco drażliwe. Mimo złego humoru trzymajcie emocje na wodzy i nie wyżywajcie się na innych, możecie zrobić komuś przykrość, a potem tego żałować.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: