Horoskop dzienny - sobota 14 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę 14 sierpnia. Jaka będzie sobota dla Byków i Lwów? Co czeka dziś Wagi i Strzelce? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują, że tracą grunt pod nogami. Nagłe zdarzenie wytrąci was z równowagi, jednak nie dajcie się ponieść emocją. W przeciwnym razie słono za to zapłacicie. Kiedy nie będzie wiedzieć co robić, posłuchajcie swojej intuicji. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w sobotę bardzo ciekawskie. Gwiazdy przewidują, że spędzicie kilka godzin na wyszukiwaniu nurtujących was informacji w internecie lub przeprowadzicie mnóstwo rozmów z przyjaciółmi. To dobry dzień na przyswajanie nowych informacji, was umysł będzie dziś bardzo chłonny. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo towarzyskie i rozgadane. To dobry dzień, aby zorganizować spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół. Pozwoli wam to się zrelaksować po tygodniu pracy i naładować baterie na przyszły. 

Arktyka i zmiany klimatu. Topnienie lodu na Morzu Łaptiewów.Morze Łaptiewów pokazuje, jak krok po kroku zbliżamy się do nieuniknionego

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą w sobotę towarzyskie i otwarte na nowe znajomości. To dobry dzień dla singli spod znaku Raka na poszukiwanie drugiej połówki. Sprzyjać poszukiwaniom będą wyjścia w gronie przyjaciół oraz wypady za miasto. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują się dziś nieco przytłoczone obowiązkami oraz zaległymi sprawunkami. Pamiętajcie, że najważniejszy to dobry plan. Zanim zaczniecie zajmować się wszystkim na raz, przygotujcie listę rzeczy do zrobienia.  

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą w sobotę w doskonałym nastroju za sprawą nieoczekiwanego wydarzenia. Zdecydowanie to wy będziecie dziś wieść prym podczas imprez i zabawiać pozostałych gości anegdotami oraz żartami. 

Zobacz wideo Sernik idealny na lato - dwie propozycje

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą w sobotę dużo rozmyślać nad przeszłością. Twoje mysi skoncentrują się na osobach, z którymi kiedyś łączyła Cię wyjątkowa więź. Z nostalgicznego nastroju wyciągną Cię Ryby lub Bliźnięta, które zaproponują Ci wspólne spędzenie wieczoru. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny przestać się zamartwiać. W ostatnich dniach cały czas zastanawiacie się nad przyszłością oraz przeszłością. W sobotę zacznijcie żyć chwilą, pomogą wam w tym spotkania z przyjaciółmi oraz czas spędzony na łonie natury. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą miały okazję w sobotę zorganizować wyjątkową imprezę. To również doskonały moment na spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, gwiazdy podpowiadają, że starzy znajomi spod znaku Ryb i Barana szczególnie za tobą tęsknią. 

Protesty przeciw 'lex TVN'Rekordowy wynik TVN24. Pierwsze miejsce spośród wszystkich kanałów telewizyjnych w Polsce

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś ułożone i spokojne. Warto poruszyć sprawy, które od dawna leżą Ci na sercu. W sobotę nie będą im towarzyszyć emocję, a podjętetych decyzji nie powinnaś żałować. W razie potrzeby o radę zwróć się do Ryb.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka w sobotę dzień pełen wrażeń. Dowiecie się dziś czegoś ważnego i bardzo pouczającego. Możliwe, że otrzymasz wyjątkową propozycję, jednak dobrze ją przemyśl, pośpiech nie jest wskazany. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w sobotę będą pełne pozytywnej energii, którą będą zarażać wszystkich wokół. To dobry dzień, aby podjąć się nowego wyzwania lub pomóc przyjaciołom, jeśli będą tego potrzebowali. Dziś żadne zadanie nie będzie Ci straszne.

Więcej o: