Horoskop dzienny - piątek 13 sierpnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Skorpiona i Ryb? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 13 sierpnia 2021 roku.
Zobacz wideo Lichota w drugim sezonie "Kruka" świetnie gra takie naburmuszone duże dziecko [Popkultura+]

Horoskop dzienny - Baran

 • Czujecie się optymistycznie nastawieni do świata. To dobry moment na złagodzenie konfliktów, które was męczyły w pracy lub w domu. Skorzystajcie z siły swoich argumentów.

Horoskop dzienny - Byk

 • Instynkt będzie wam doskonale podpowiadać to, jak zachować się w relacjach z innymi. Możecie śmiało na niej polegać. Unikajcie jednak zazdrosnych osób - sporo ich ostatnio w waszym otoczeniu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny przyjąć zmiany materialne, które będą korzystne dla was zwłaszcza w przyszłym roku. Nie odrzucaj nowych ofert i interesujących kontaktów.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki powinny unikać wracania myślami do przeszłości. Jest to dla was pewna strefa komfortu, która nie pozwala wam wyjść po nowe. Musicie zauważyć, że takie myślenie bardziej wam szkodzi, niż służy.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą w twórczym nastroju, dzięki któremu będziecie miały wiele pomysłów do zrealizowania. Zadbajcie jednak, by to nie był słomiany zapał. Niektóre z nich mają ogromny potencjał.

Terapia par pomaga również małżeństwom po rozwodzie"Zdrada jako powód rozwodu to pójście na skróty. Ważne jest to, co spowodowało, że do niej doszło"

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny będą bardzo łatwo wpadały w irytację. Zatrzymajcie się jednak i zastanówcie, czy takie emocje na pewno wynikają z błędów innych, a nie waszego przepracowania.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi mogą liczyć dziś na dobre wieści, więc bez obaw zaglądajcie na różne komunikatory. Jeśli będą to oferty np. nowej pracy, to nie akceptujcie wszystkiego zbyt szybko. Dajcie sobie czas na namysł.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony pracują ostatnio na pełnych obrotach, przez co czują się już bardzo wyczerpane. Znajdźcie więcej czasu dla siebie w weekend. Odkryjcie nowe, złe oblicze kogoś bliskiego - potraktujcie to jako szczęście w nieszczęściu.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby w związkach zauważa, ze partner przechodzi zmianę. Nie traktujcie tego jednak jako zagrożenia, a konieczną fazę w rozwoju zarówno ich, jak i waszej relacji. W pracy dzielcie się swoimi pomysłami, a zabłyśniecie.

Rzadko spotykana linia na dłoni. Mają ją posiadacze niezwykłych zdolnościTajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Nowe problemy sprawiają, że Koziorożce nie będą chętne do podejmowania nowych działań lub decyzji. Odczekajcie zły moment, bo być może już niedługo otrzymacie informację, która będzie dla was światłem w tunelu.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie polegać na doskonałej intuicji. Wiecie dokładnie, czego chcecie i po to zmierzacie. To dobry czas na inwestowanie.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby dostaną olśnienia, dotyczącego pomyłek z przeszłości. Może to wpłynąć na wasz nastrój, dlatego wskazana jest rozmowa z kimś bliskim, kto pozwoli wam spojrzeć na to z innej perspektywy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: