Horoskop dzienny - czwartek 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 5 sierpnia. Co czeka dziś Bliźnięta, a jak dzień upłynie Rybom. Znajdź swój znak i dowiedz się, co gwiazdy przewidziały dla Ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Budzik nie jest ostatnio Twoim sprzymierzeńcem, ale nie zrzucaj na niego całej winy. Zadbaj o siebie i kładź się wcześniej. Spodziewaj się dziś szczególnie miłej niespodzianki.

Horoskop dzienny - Byk

Twój czwartek będzie przyjemny i nieco leniwy. Znajdziesz sporo czasu na złapanie oddechu od pracy i nadrobienie książkowych lub filmowych zaległości. Dobrym pomysłem będzie też spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dzień pełen miłości. Nie tylko dla ukochanego i najbliższych, ale i dla samego siebie. Skupisz się na swoich planach i przemyślisz znaczące dla Ciebie wartości. Poczujesz się bardziej pewny siebie.

Horoskop dzienny - Rak

Odetchniesz z ulgą, bo nareszcie uda Ci się domknąć plany, których realizację od dawna ktoś skutecznie Ci utrudniał. W końcu będziesz mógł ruszyć naprzód i podjąć się nowych wyzwań.

Łańcuch życia. Co to jest? Jak go prawidłowo wykonać? (zdjęcie ilustracyjne)Łańcuch życia. Co to jest? Jak go stworzyć, żeby pomóc tonącemu?

Horoskop dzienny - Lew

Poświęć dziś więcej czasu swojej rodzinie. Gdy zajmujesz się pracą, bliskim naprawdę brakuje Twojego towarzystwa i poczucia humoru. Spotkanie nastawi Cię pozytywnie na kolejne dni.

Horoskop dzienny - Panna

Znajdziesz wspólny język z osobą, z którą od dłuższego czasu dzielił Cię konflikt. Wyjaśnicie sobie nieporozumienie, a Wasze relacje znacznie się poprawią.

Horoskop dzienny - Waga

Choć miałeś już nadzieję na koniec problemów w Twoim związku, na horyzoncie pojawi się nowa, nie poruszana dotąd przez Was sprawa, która doprowadzi do kolejnej kłótni. To moment, by zastanowić się na przyszłością Waszej relacji.

Zobacz wideo Czas na urlop! Jak zabezpieczyć na ten czas swoje rośliny? Jak się spakować? Jak przechowywać pieniądze?

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dziś szukać kontaktu z ludźmi. Niestety, Twoi znajomi okażą się zbyt zajęci. Nie zamartwiaj się jednak, bo spotkasz nową osobę, która zechce poświęcić Ci czas i być może dołączy do grona Twoich przyjaciół.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś będzie starał się wykorzystać Twoje dobre serce dla własnych korzyści. Zwróć dziś szczególną uwagę na to, komu chcesz ofiarować swoją pomoc.

Perseidy. Spadające gwiazdy (zdjęcie ilustracyjne)Perseidy 2021. Kiedy noc spadających gwiazd? Jak je oglądać?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zapewne niecierpliwie czekasz na rezultat swoich ostatnich działań w pracy. Nie martw się jednak, gwiazdy zapewniają, że wszystko się powiodło i poszło po Twojej myśli, o czym przekonasz się już wkrótce.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz się zaintrygowany nowym towarzystwem, co zwiastuje ekscytujący czas i zapowiada sercowe rewolucje. Zwróć uwagę na finanse, bo wkrótce czeka większy nieplanowany wydatek.

Horoskop dzienny - Ryby

Zapewne obawiasz się nadchodzących zmian, ale niedługo rozumiesz, że są konieczne. Przekonasz się też, że mimo wielu wątpliwości, wyjdą Ci na dobre.

Spis powszechny. Jak się spisać przez internet? (zdjęcie ilustracyjne)Spis powszechny. Do kiedy można się spisać przez internet? Jak to zrobić?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: