Horoskop na sierpień 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sierpień 2021. Sprawdź, co przygotował dla ciebie los na ten miesiąc i nie daj mu się zaskoczyć. Co mówią gwiazdy o przyszłości Raka, a co o przyszłości Strzelca? Sprawdź.

Poznaj horoskop na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przygotował dla ciebie los na ten wakacyjny miesiąc.

Zobacz wideo Doda w „Voice of Poland"? „Chciałabym, żeby obok mnie siedział ktoś, kogo nie lubię"

Horoskop miesięczny - Baran

 • Sierpień będzie dla Baranów miesiącem z niekończącym się pasmem sukcesów. Muszą one jednak dać z siebie wszystko i nie unikać ciężkiej pracy, by móc się cieszyć tym sukcesem. Leniwi mogą zapomnieć o świętowaniu!

Spodnie damskieWyprzedaż spodni Reserved. Modne fasony z szerokimi nogawkami nawet za 39,99 zł

Horoskop miesięczny - Byk

 • Byki powinny pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Okres wakacji to doskonała okazja ku temu, by podreperować swoje zdrowie, ale też zobaczyć coś, o czym od dawna marzyliśmy.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny ograniczyć w sierpniu zbędne wydatki do minimum. Nadchodzący miesiąc będzie wiązał się z dużymi wydatkami, na które nie może zabraknąć pieniędzy.

Horoskop miesięczny - Rak

 • Raki powinny w końcu się ustatkować. Czas odrzucić na bok hulaszczy tryb życia i podjąć ważne życiowe decyzje. Nikt inny tego za was nie zrobi.

Horoskop miesięczny - Lew

 • Samotne Lwy już wkrótce poznają niezwykle wartościowe osoby, których nie warto wypuszczać z ramion. Z kolei Lwy w związkach powinny bardziej zadbać o relacje, by nie zaprzepaścić danej im szansy.

Horoskop miesięczny - Panna

 • Panny powinny przestać obawiać się tego, co powiedzą inni i brać życie w swoje ręce. Jeśli teraz nie zdecydują się na zmiany - może być za późno. A wtedy będą tego żałować.

Horoskop miesięczny - Waga

 • Wagi powinny zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić w codzienny plan dnia zdecydowanie więcej sportu. Ich organizm bardzo szybko im za to podziękuje.

Horoskop miesięczny - Skorpion                 

 • Na Skorpiony czeka duży, niespodziewany zastrzyk gotówki. Jeśli już zyskasz te pieniądze, pamiętaj o tym, by mądrze rozplanować wydatki.

Horoskop miesięczny - Strzelec

 • Strzelce powinny w tym miesiącu odkryć radość z przebywania z najbliższymi, a nie wyłącznie z poświęcania się pracy. Warto, chociażby zrównoważyć czas poświęcany bliskim i karierze zawodowej, by nie stracić ani ukochanych osób, ani ważnej posady.

Zborowska o zakupach w lumpeksach. 'Korzystam, ale odrzuca mnie jedna rzecz'. Wiele osób ma ten problem (zdjęcie ilustracyjne)Zborowska o zakupach w lumpeksach. "Mnie wyrzuca". Wiele osób ma podobny problem

Horoskop miesięczny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny być w sierpniu otwarte na nowe znajomości. Kto wie, może wśród nowo poznanych osób, znajdzie się ktoś, z kim można zbudować udany związek?

Horoskop miesięczny - Wodnik

 • Wodniki powinny być bardziej stanowcze w tym, czego pragną. Nie mogą pozwolić, by inni stanęli na ich drodze do szczęścia. Jednocześnie muszą pamiętać, że tylko trud włożony w osiągnięcie sukcesu, może zaowocować.

Horoskop miesięczny - Ryby

 • Sierpień to dobry miesiąc dla Ryb. Wszystko, czego się dotkną, będzie zamieniać się w sukces lub pieniądze. Muszą na 100 procent wykorzystać ten okres.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: