Horoskop dzienny - poniedziałek 2 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 sierpnia. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w nowym tygodniu. Nie daj się zaskoczyć losowi i bądź przygotowany na wszystkie wyzwania, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć w najbliższym czasie.

Co czeka Cię w poniedziałek 2 sierpnia? Sprawdź nasz horoskop dzienny - znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, jaka przyszłość Cię czeka i na jakie wydarzenia musisz się przygotować. 

Zobacz wideo Czarna dziura pożarła gwiazdę wielkości Słońca. NASA zarejestrowała niezwykle rzadkie zjawisko

Horoskop dzienny - Baran

Barany w poniedziałek od samego rana będą w dobrym humorze. Chętnie przyjmą w swoje progi gości i porozmawiają o różnych sprawach. Nie bierzcie sobie do serca wszystkich usłyszanych dziś wiadomości, część z nich może okazać się nieprawdziwa. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki rozpoczną nowy tydzień z niespokojnym i nerwowym nastawieniem. Zastanówcie się chwilę, zanim powiecie coś niemiłego, bo możecie zranić bliskie wam osoby. Postawcie dziś na rozrywkę taką jak oglądanie filmów i czytanie książek. To poprawi wam humor. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta najchętniej rozsiądą się dziś wygodnie na ulubionym fotelu w domu i nie będą miały ochoty na spotkania. Osoby urodzone pod tym znakiem będą potrzebowały czułości i bezpieczeństwa. Wieczorem pozwólcie sobie na małe lenistwo i odpoczynek od codziennych obowiązków. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki w poniedziałek będą pełne energii, ale jednocześnie nieco poddenerwowane. Ktoś może was urazić niegrzecznym słowem lub zachowaniem, nie dajcie się wyprowadzić z równowagi. Sprzyjającym znakiem będzie Waga. 

Perseidy. Spadające gwiazdy (zdjęcie ilustracyjne)Perseidy 2021. Kiedy noc spadających gwiazd? Jak je oglądać?

Horoskop dzienny - Lew

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą dziś spokojne. Zaufajcie swoim przeczuciom oraz intuicji - nie zawiodą was. Wieczorem postawcie na romantyczny film w kinie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny z rana mogą być nieostrożne i roztrzepane, dlatego uważajcie. Skupcie się na pracy, w przeciwnym razie czeka was wyjaśnianie pomyłek, na które nie warto tracić czasu. Po południu czeka Was miła niespodzianka. 

Dziewczyny (zdjęcie ilustracyjne)Dzień Dziewczyn 2021. Kiedy wypada? Skąd wzięło się to święto?

Horoskop dzienny - Waga

Początek nowego tygodnia nie zacznie się najlepiej dla osób spod znaku Wagi. Będziecie niecierpliwe i skore do kłótni. Uważajcie, zamiast marnować energię na bezsensowne spory, może lepiej warto wybrać się na spacer i dać głowie odpocząć? 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona chętnie zajmą się dziś sprawami, które wymagają zdecydowania i siły. Być może uda wam się zażegnać rodzinny spór. Realizacji planów sprzyjać będzie optymizm oraz szczerość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce skupią się dziś na rodzinie i bliskich. Jako zdecydowanie milszą perspektywę uznacie możliwość zostania w domu i zajęcie się własnymi sprawami niż spotkania w miejscu pełnym ludzi. To dobry dzień, by wybrać się na romantyczny spacer. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek poczują przypływ energii oraz inspiracji. Od samego rana będziecie pracować niczym mrówki, dokładając sobie coraz to nowych zadań do zrealizowania. Zachowajcie jednak balans i nie bierzcie za dużo na głowę. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki zaczną nowy tydzień z bojowym i nerwowym nastrojem. Odkryjecie, że macie do nadrobienia sporo zaległości. Zadbajcie o zdrowie i trochę ruchu - to pozwoli wam na uspokojenie myśli. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś bardzo towarzyskie i otwarte na spotkania. Zapragniecie zabawy oraz odmiany, czym możecie zaskoczyć swoich bliskich. Nie dajcie się zbytnio ponieść szaleństwu, bo wpakujecie się w kłopoty!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: