Horoskop dzienny - niedziela 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 1 sierpnia. Zaczyna się nowy miesiąc, który przyniesie nowe wyzwania. Dla jednych niedziela będzie leniwym czasem odpoczynku, a dla innych nadrabianiem zawodowych zaległości.

Koniecznie znajdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie i zobacz, co czeka Cię pierwszego dnia sierpnia.

Zobacz wideo Przekonaj się, jak piękny potrafi być nasz kraj. Wybraliśmy 5 tras rowerowych w Polsce

Horoskop dzienny - Baran

Barany wreszcie zauważą w swoim otoczeniu osobę, której wcześniej nie dostrzegały i nawiążą wartościową znajomość - kto wie, co z tego wyniknie? 

Horoskop dzienny - Byk

Byki spędzą dzień w domowym zaciszu. Każdemu należy się chwila oddechu od codziennych obowiązków, nie szukajcie sobie na siłę pracy - włączcie zamiast tego ulubiony film, albo otwórzcie książkę, którą od dawna chcieliście przeczytać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niedziela będzie sprzyjała osobom spod znaku Bliźniąt w podejmowaniu pochopnych decyzji. Postaraj się wszystko dokładnie przemyśleć i nie działaj pod wpływem impulsu - nic dobrego z tego nie wyniknie.

Plaża w MielniePogoda. Jak długo utrzymają się tropikalne upały?

Horoskop dzienny - Rak

Raki mogą spodziewać się telefonu od kogoś bliskiego - przyjaciela lub członka rodziny. Być może będzie to osoba, która ma kłopoty i potrzebuje dobre rady lub po prostu rozmowy - nie ignorujcie jej.

Horoskop dzienny - Lew

Przemęczone Lwy mogą tego dnia nie czuć się najlepiej. To sygnał od organizmu, że najwyższy czas o siebie zadbać i zwolnić tempo.

Horoskop dzienny - Panna

Panny, które wzięły na siebie zbyt dużo obowiązków, zaczną ponosić tego konsekwencje. Pamiętajcie, że nic się nie stanie, jeśli przyznacie przed sobą i szefem, że potrzebujecie kilku dni urlopu.

Horoskop dzienny - Waga

Na Wagi będzie czekać niespodzianka. Może odwiedziny dawno niewidzianego przyjaciela, wygrana w konkursie internetowym, albo udana randka?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka drobna domowa sprzeczka. Koniecznie wysłuchajcie argumentów partnera i postawcie się na jego miejscu. Wtedy konflikt uda się szybko zakończyć i nie zepsuje wam to niedzieli.

Pożary w TurcjiTurcja. W pożarach ucierpiały tysiące zwierząt. Na niebie ptaki z płomieniami na skrzydłach

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mogą teraz planować duże zmiany w swoim życiu, na przykład wymarzony remont sypialni albo długą podróż - gwiazdy wam sprzyjają.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce spędzą ten dzień w rodzinnym gronie, dzięki czemu uda im się wyjaśnić stare sprawy i rozwiązać dawne konflikty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki tego dnia będą nerwowe i drażliwe, a do tego będą miały tendencje do podejmowania pochopnych decyzji finansowych. Lepiej, żeby w niedzielę darowały sobie poważne decyzje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby, które od kilku dnia zwlekają z wykonaniem ważnego telefonu, powinny to zrobić właśnie w niedzielę. Gwiazdy będą wam sprzyjać, nie przegapcie takiej okazji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: