Horoskop dzienny - piątek 30 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co czeka na Ciebie w piątek? Jak zacznie się weekend dla Twojego znaku zodiaku? To wszystko jest zapisane w gwiazdach! Sprawdź w naszym horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co Cię spotka w piątek 30 lipca. Przygotuj się na wydarzenia nadchodzącego dnia.

Ryby czeka drobny zawód miłosny, dla Lwów dzień będzie ciężki, za to Byki w końcu wyjdą z dołka! Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku - przejrzyj nasz horoskop na piątek, 30 lipca. Twój los jest zapisany w gwiazdach, a mimo to leży w Twoich rękach. Nie daj się zaskoczyć! 

Zobacz wideo Nikt chyba nie chce się już dłużej bać. Z singlem Męskie Granie Orkiestry 2021 jest nieco łatwiej

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranami dzień pełen wyzwań. Piątek zacznie się dla Baranów bardzo pozytywnie. Z powodzeniem załatwicie część istotnych spraw, które dotychczas leżały i czekały na wykonanie. Dbajcie o swoje zdrowie - w zdrowym ciele, zdrowy duch! 

Horoskop dzienny - Byk

W końcu dla Byków wyjdzie słońce! Skwar na zewnątrz przełoży się na gorące uczucia także u Byków. Gwiazdy zapowiadają dla Byków bardzo dobry dzień. Po kilku potknięciach możecie być pewni, że nadchodzący weekend będzie w końcu pozytywny. Dobrze spędzicie poranek, po południu czeka Was kilka refleksji, z którymi szybko sobie się uporacie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny wziąć w piątek głębokie wdechy. Przemyślcie swoje ostatnie decyzje - ktoś kto Was bardzo zranił, być może nie zasługuje na drugą szansę? Dzień będzie kreatywny i owocny. Bliźnięta będą radować się z małych rzeczy - ucieszy je kubek dobrego kakao, pyszne ciasto czy rodzinna atmosfera.

Horoskop dzienny - Rak

Czas porzucić krótkowzroczne myślenie i zająć się tym, co ważne. Raki muszą stawić czoła ostatnim niepowodzeniom. Co czeka Raki w piątek? Początek weekendu będzie dla nich bardzo ciężki. Przeproście szczerze tych, których ostatnio zraniliście. Zwłaszcza że zrobiliście to świadomie! 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy od samego rana będą w złym nastroju. Wstaną lewą nogą, bo nie będą umiały nabrać dystansu do pewnych spraw. Lwy powinny odpocząć, by kolejne dni były przyjemniejsze. Czas pomyśleć o znajomych - ktoś czeka na Wasz telefon! Odprężcie się w ten przedostatni dzień lipca!

Horoskop dzienny - Panna

Letnie dni, zwłaszcza piątek, powinny skusić Pannę do zdrowszej diety i eliminacji używek. Czas zadbać o siebie - wpłynie to również na lepsze samopoczucie Panien. W tym szaleństwie nie wolno im zapomnieć o sobie i drobnym nagradzaniu każdego sukcesu. Panny muszą odpocząć w ten weekend, inaczej nowy tydzień nie minie im pozytywnie.

Horoskop dzienny - Waga

Piątek będzie dla Wag dniem odpoczynku i nadrabiania zaległości. Pora skreślić kilka rzeczy z odkładanej od dawna listy. Zadbaj o trochę optymizmu w życiu - spotkaj się z kimś bliskim, nawet online. Twoja pomoc może być nieoceniona dla drugiej osoby. Nieoczekiwane zdarzenia, miły telefon, dobre śniadanie - pora rozpocząć dzień z uśmiechem na ustach.

Horoskop dzienny - Skorpion

30 lipca to dobry dzień dla Skorpionów, by przestać zachowywać się egoistycznie. Wyjątkowo osoby spod tego znaku powinny skupić się na potrzebach partnera lub bliskiej osoby. Wyciągnij wnioski z tego, co ktoś mówi do Ciebie. Okaże się to pomocne. Przestańcie też oceniać, bo jedyne co to powoduje to ranienie drugiej osoby! 

Horoskop dzienny - Strzelec

Lato to dobra pora na zmiany. W życiu Strzelców w piątek może pojawić się ktoś wyjątkowy. Powinny rozglądać się dookoła i nie odrzucać żadnej możliwości poznania nowej osoby. Przy tym nie wolno im rezygnować z siebie! 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zbyt długie ukrywanie bolączek nie będzie dobre dla Koziorożców. Nie powinny wstydzić się swoich słabości. Piątek 30 lipca według horoskopu będzie dobrym dniem, by przemyśleć tę kwestię. Warto też, by skorzystały z tego, że ktoś wyciąga do nich pomocną dłoń. Pamiętajcie! To właśnie stres wprawia Was w zły nastrój - jedynie sami możecie sobie dzisiaj pomóc.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dla Wodników piątek będzie naprawdę dobrym dniem. Czeka na nich wiele miłości i ciepła, które będą otrzymywać z każdej strony. To czas, by poczuły się rozpieszczone. Wodniki z chęcią będą oddawać też swoją pozytywną energię. Pora ruszyć się z kanapy i posprzątać szafę lub inne miejsca, która od dawna proszą o zainteresowanie! 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby cenią sobie indywidualność, dlatego ciężko im dojść do porozumienia z niektórymi znakami. Warto jednak otworzyć się na innych właśnie dziś! Dobra rada, przyjemne spotkanie, wysłuchanie kogoś innego - to wszystko przyniesie pozytywny rezultat. To szansa, by otrzymać pochwałę lub znaleźć nową, lepszą pracę.

Więcej o: