Horoskop dzienny - czwartek 29 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 29 lipca. Jaki okaże się dzisiejszy dzień dla Strzelców i Baranów. Co czeka Panny i Skorpiony? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą zabiegać dziś o uwagę innych, jednak nie bądźcie nachalni, bo uzyskacie odwrotny skutek od zamierzonego. Gwiazdy podpowiadają, że zainteresowanie grupy zdobędziesz, dzieląc się swoją pasją.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w czwartek bardzo towarzyskie. Dlatego warto zorganizować małe przyjęcie tuż przed weekendem. Pozwoli Ci to naładować energię na ostatni dzień pracy. To także dobry moment, aby odnowić stare znajomości.  

Zobacz wideo Studenckie gotowanie, czyli ciasto w kubku, żelazkiem w quesadillę i otwieranie wina bez korkociągu

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą otwarte na nowe pomysły. Nie bójcie się zmienić zdania, ani podjąć nowego działania. Gwiazdy mówią, że dziś jest doskonały dzień na otwarcie nowego rozdziału i podjęcie się wyzwania. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki w czwartek będą bardzo wrażliwe i płaczliwe. Mała uwaga lub niewinny żart błyskawicznie będą mogły wyprowadzić cię z równowagi i zepsuć humor na cały dzień. Wsparcia szukaj u Koziorożców lub Byków.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie będą dziś zadowolone. Od rana czekają was nagłe zmiany planów. Pamiętajcie jednak, że czasem warto płynąc z prądem, to może przynieść wam wiele korzyści. Nie wchodź dziś w konflikty, szczególnie z Baranem.

Piwnica - zdjęcie ilustracyjneMężczyzna, sprzątając piwnicę, odkrył walizkę ze zwłokami noworodka

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś dużo rozmyślać na temat swojej przyszłości. Warto podzielić się przemyśleniami z przyjacielem, który was dobrze zna. Razem łatwiej będzie wam przerwać trudne chwile. Wieczorem poświęć chwilę na medytację, to pozwoli Ci wyciszyć umysł przed snem.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą w czwartek bardzo spokojne, co pozwoli im z innej perspektywy spojrzeć na problem, z którym mierzycie się od dawna. Być może ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia. Spodziewajcie się nagłego telefonu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś nie do zatrzymania, co sobie postanowicie to uda wam się zrealizować. Ostrożność musicie jednak zachować w sprawach uczuciowych, tutaj pośpiech nie jest wskazany. Warto zostawić podjęcie ważnych decyzji na inny czas.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą w czwartek optymistycznie nastawione do życia. Jeśli trzeba kogoś pocieszyć lub mu pomóc, to właśnie wy będziecie najlepiej wiedzieć jak to zrobić. Nie przejmujcie się opinią innych, ważne abyście postępowali w zgodzie ze sobą. 

Dorota Kania"Syndrom odstawienia TVN". Kuriozalny wpis członkini zarządu Polska Press

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą miały dziś głowy pełne pomysłów. Warto jednak wcześniej się zastanowić, zanim zaczniesz działać. Lepiej poświęć cała energie jednemu zadaniu. Twoim idealnym kompanem na dziś będą Ryby. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś zmęczone, jednak po południu uda wam się wyciszyć i odnaleźć spokój. Uważajcie na swoje zdrowie. Warto dbać o swoją dietę oraz rozważnie podjeść do aktywności fizycznej. Co za dużo to nie zdrowo. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka dziś pracowity dzień. Nagle na głowę spadnie wam wiele obowiązków, na szczęście pomocy udzielą wam Koziorożce. Uważajcie na Skorpiony, mogą być dziś dla was bardzo nieprzyjemne, chodzi o urazę sprzed lat. 

Więcej o: