Horoskop dzienny - sobota 24 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 24 lipca. Co czeka dziś Barana i Lwa? Jak ułoży się dzień Wodnika i Panny? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj swoją wróżbę.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana mogą liczyć na przyjemny dzień w towarzystwie najbliższych. Będziesz mieć dobrą passę, zwłaszcza jeśli chodzi o życie uczuciowe. Możliwe, że ktoś wyzna Ci dziś uczucia lub zaprosi Cię na randkę. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś szukać mocniejszych wrażeń. Będziesz potrzebować adrenaliny lub silnych emocji. To pragnienie sprawi, że zainteresujesz się sportami ekstremalnymi lub rzucisz się w ognisty romans. 

Zobacz wideo Rozświetlający makijaż krok po kroku

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś bardzo roztargnione. Prawdopodobnie o czymś zapomnisz lub coś zgubisz, co popsuje Ci humor. Złe samopoczucie poprawi Ci przyjaciel, który przyjdzie do Ciebie z dobrą wiadomością

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo skrupulatne i drobiazgowe. Zadania, które z reguły wykonujesz bardzo szybko, dziś zajmą Ci sporo czasu. Będziesz dążyć do perfekcji, co nie będzie sprzyjać wydajności. Ktoś będzie zirytowany Twoim zachowaniem.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo radosne i optymistyczne. Będziesz poprawiać innym nastrój, ale angażowanie się w skomplikowane zadania nie jest dziś wskazane. Oszczędź sobie przede wszystkim remontów, bo mogą się one źle skończyć.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo odważne i przebojowe. Będziesz lgnąć do ludzi, prowokować ich do dyskusji i angażować się we flirty. Niewykluczone, że zawrócisz dziś komuś w głowie, ale bez wzajemności. 

Ludzie na plaży - zdjęcie ilustracyjneUrlop bezpłatny - jak wypełnić wniosek? Czy pracodawca może odmówić?

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą bardzo optymistyczne i wesołe. Z entuzjazmem przyjmiesz każdą wiadomość i podejdziesz do każdego zadania, które przed Tobą stanie. Wieczorem będziesz musiał jednak podjąć ważną decyzję, co popsuje Ci nastrój.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą przyjaźnie nastawione do świata, dzięki czemu inni ludzie będą do nich lgnąć. Jeśli jesteś osobą spod tego znaku zodiaku, masz szansę na poznanie kogoś interesującego. Niewykluczone, że przypadkowa znajomość przerodzi się w większe uczucie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś leniwe. Zaczniesz odkładać zaplanowane wcześniej rzeczy na inny dzień, a o niektórych zobowiązaniach nawet zapomnisz. Ktoś będzie miał o to do Ciebie pretensje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce okażą się świetnymi organizatorami i przywódcami. Staniesz na czele pewnej grupy i zadbasz o jej interesy. Będziesz mieć także dryg do negocjacji. To dobry dzień na trudne rozmowy.

DLOCZWniebowzięcie NMP - czy należy się dzień wolny od pracy?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś chorowite i słabe. Nie będziesz mieć siły na swoje codzienne obowiązki, dlatego będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc. Przyjdzie Ci to z trudem, choć wokół Ciebie nie brakuje osób, które z chęcią wyciągną do Ciebie rękę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą bardzo energiczne. Co więcej, Twoją mocną stroną będzie intuicja, która pozwoli Ci uniknąć nie lada problemów. Wieczorem uda Ci się odpocząć, ale w aktywny sposób. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: