Horoskop dzienny - czwartek 22 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 22 lipca. Co czeka dziś osoby spod znaku Ryb i Barana? Jaki los czeka Lwy i Panny? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią o Tobie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranami dzień pełen wyzwań. Odbędziesz trudną rozmowę z bliską Ci osobą, ale jej finał będzie szczęśliwy. Spodziewaj się także perturbacji w życiu zawodowym. Staniesz przed sporym wyzwaniem i niewykluczone, że będziesz potrzebować pomocy. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki skupią się dziś na sprawach związanych z rodziną. Spędzisz sporo czasu ze swoimi krewnymi, dzięki czemu zbliżycie się do siebie. Możliwe, że ktoś poprosi Cię o pomoc. Pamiętaj jednak, żeby mierzyć siły na zamiary. 

Zobacz wideo Prosty, ale elegancki makijaż do pracy. Jak go wykonać?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą wyjątkowo aktywne. Będziesz chciał się zmęczyć i uda Ci się to dzięki wizycie na siłowni, biegom lub... pracom domowym. Niedopełnione obowiązki zaczną dawać o sobie znać. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki poświęcą uwagę przede wszystkim kwestiom zawodowym. To może być przełomowy dzień w Twojej karierze. Odwaga i nieustępliwość będą dziś w cenie. Uważaj jednak na słowa - ostre wypowiedzi mogą Ci zaszkodzić. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą mieć dziś dobrą passę, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy sercowe. To dobry dzień na poznawanie nowych osób i wychodzenie z inicjatywą. Jeśli czekałeś na dogodny moment, żeby zaprosić kogoś na randkę lub wyznać jakiejś osobie uczucie, dziś może się on nadażyć. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś wyjątkowo emocjonalne. Słowa innych ludzi mogą Cię bardzo zranić, ale też dodać Ci skrzydeł. Nadmierna analiza tego, co mówią inni, może być bolesna. Warto skupić się na tym, co sprawia Ci przyjemność. 

Aleksander Kwaśniewski podczas kampanii prezydenckiej w 1995 roku.Kurski z gitarą, Korwin-Mikke przy "fast foodzie". Politycy na starych zdjęciach

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą myśleć przede wszystkim o przyszłości. To dobry dzień na planowanie - wydatków, podróży, remontów. Warto rozejrzeć się także za promocjami. Możesz dziś złapać okazję, która pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mają przed sobą bardzo przyjemny dzień. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, nie będziesz mieć też zbyt wiele pracy, dzięki czemu znajdziesz sporo czasu na relaks. W drugiej połowie dnia możesz spodziewać się miłej wiadomości.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce staną dziś przed sporym wyzwaniem. Będziesz musiał się naprawdę skupić, żeby mu podołać. Niewykluczone, że poświęcisz tej sprawie swój wolny czas, co negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Możliwa frustracja, a nawet drobne sprzeczki. 

Zakupy w PRLGangi ortalionowe, Pewex i kartki. Tak wyglądały zakupy w PRL-u [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś dociekliwe. Twoje zainteresowanie pewną sprawą może sprawić, że ktoś się na Ciebie zdenerwuje. Zostaniesz oskarżony o to, że jesteś wścibski i wtrącasz się w nie swoje sprawy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poczują, że przyszedł czas na zmiany. Możliwe, że będziesz szukał nowej pracy albo zapragniesz rewolucji w swoim życiu osobistym. Odważne decyzje się dzisiaj opłacą. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby spędzą dziś sporo czasu na rozmowach z bliskimi. Możesz dowiedzieć się dziś czegoś, co naprawdę Cię zaskoczy. Niektóre informacje warto jednak pozostawić dla siebie i nie rozpowiadać ich innym. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: