Horoskop dzienny - środa 21 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 21 lipca. Jaka będzie środa dla Raka, a co spotka Wodnika? Znajdź swój znaqk zodiaku i sprawdź, co dziś wydarzy się w Twoim życiu.

Horoskop dzienny - Baran

Przez całą środę Baranom będzie dopisywał świetny nastrój. Otrzymacie bowiem długo wyczekiwaną wiadomość. To idealny dzień na świętowanie w gronie przyjaciół.

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny dziś unikać spotkań z rodziną. Możliwe są dziś małe nieporozumienia i większe kłótnie. Jeśli zależy Ci na dobrych relacjach, skup się na w środę na swoich potrzebach, a bliskich odwiedź innym razem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą środę na łonie natury. Obserwacja roślin i dzikich zwierząt obudzi w Was zamiłowanie do fotografii.

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka bardzo przyjemny czas. Wraz z ukochanym zaczniecie planować wspólny wyjazd, który pozwoli Wam odpocząć od codziennych trosk. Będziecie się świetnie bawić!

Zobacz wideo Czyste i zorganizowane pędzle, świeże gąbki. Jak zadbać o porządek w makijażu?

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogły być ostatnio nieco przygnębione życiową rutyną, ale dziś odzyskają siły witalne. Nareszcie znajdziecie czas na rozrywkę i hobby. Przemyślcie, jak przy Waszych codziennych obowiązkach możecie zyskać więcej czasu tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być dziś rozkojarzone i rozmarzone. Skupcie się bardziej na swojej pracy, bo konsekwencje mogą być słone i przysporzyć Wam kłopotów.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wraz z przyjaciółmi wpadną na ciekawy pomysł na zarobek. Dziś obmyślicie wspólnie plan działania, a już wkrótce zobaczycie pierwsze efekty. Przerosną Wasze oczekiwania!

Aleksander Kwaśniewski podczas kampanii prezydenckiej w 1995 roku.Kurski z gitarą, Korwin-Mikke przy "fast foodzie". Politycy na starych zdjęciach

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny dziś uważać, by przypadkiem nie ujawnić swojej długo skrywanej tajemnicy. Unikajcie bycia wylewnymi szczególnie w rozmowach z nowo poznanymi osobami. Może się okazać, że macie wspólnych znajomych - łasych na rewelacje z Waszego prywatnego życia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce powinny zabrać dziś drugą połówkę na kolacje tylko we dwoje. Środa będzie sprzyjała nie tylko zakochanym, ale i samotnym osobom spod tego znaku, które będą miały dziś szansę spotkać nową miłość.

Zakupy w PRLGangi ortalionowe, Pewex i kartki. Tak wyglądały zakupy w PRL-u [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Koziorożec

Środa przyniesie Koziorożcom bardzo miłą niespodziankę. Zaskoczenie będzie tym większe, że pojawi się ona z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie powinny biernie przyglądać się, jak ktoś inny zagarnia ich przestrzeń życiową dla siebie. Pora, byście jasno określili granice i trzymali się swoich zasad. Pamiętajcie, że zasługujecie na szacunek.

Horoskop dzienny - Ryby

W środę Rybom będzie sprzyjała energia, która małymi kroczkami doprowadzi je do sporych sukcesów na ścieżce zawodowej i jeszcze większych pieniędzy. Koniecznie z niej skorzystajcie!

Sposoby na muchy. Jak pozbyć się much domowymi metodami? (zdjęcie ilustracyjne)Sposoby na muchy. Jak pozbyć się owadów domowymi metodami?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: