Horoskop dzienny - poniedziałek 19 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 19 lipca. Jaki poniedziałek okaże się dla Barana, a co spotka Wagę? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało Ci zapisane w gwiazdach!

Horoskop dzienny - Baran

Baranie, uda Ci się w końcu dopiąć swego, będziesz jednak bardzo zniecierpliwiony w oczekiwaniu na rezultat. Uzbrój się w cierpliwość! Czekałeś długo, więc dzień lub dwa więcej nie powinny być dla Ciebie aż takim problemem.

Zobacz wideo Proste triki przyniosą wam ulgę w upały

Horoskop dzienny - Byk

Byku, trzymaj się mocno. Burzom za oknem będzie towarzyszyć niemały huragan w życiu miłosnym. Zwróć uwagę na swoją relację z partnerem. Przyjrzyj się uważnie i sprawdź, czy więcej Was łączy, czy może raczej dzieli.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny pomyśleć o swoim zdrowiu. Nie odkładaj więcej badań kontrolnych i zapisz na wizytę u lekarza, z którą zwlekałeś od bardzo długiego czasu.

Horoskop dzienny - Rak

Raku, możesz dziś w pełni zaufać swoim przywódczym możliwościom. Udowodnisz nie tylko swoje organizacyjne umiejętności, ale także wzbudzisz podziw we współpracownikach. To będzie bardzo owocny dzień!

Horoskop dzienny - Lew

Lwie, wpadniesz w szał zakupów. Uważaj tylko, żeby nie wydać zbyt dużo, bo już wkrótce czeka Cię niespodziewany, większy wydatek.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Panna

Panno, będziesz dziś leniuchować w najlepsze. Poniedziałek przebiegnie Ci powoli, bez zmartwień i większych obowiązków. Możesz pozwolić sobie na porządny odpoczynek.

Horoskop dzienny - Waga

Wago, rozpoczniesz dziś wcielanie w życie swojego ambitnego planu, związanego z drugą połówką. Upewnij się jednak odpowiednio wcześnie, że i ukochana osoba popiera Twój pomysł - nie staraj się nią rządzić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpionie, czeka Cię ulga, bowiem zamkniesz za sobą pewien dręczący etap życia. Z ekscytacją i szczerą radością podejdziesz do kolejnych życiowych wyzwań.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcu, odważ się i zaproś swoją sympatię na wspólne spotkanie. Jest spora szansa, że między Wami zaiskrzy, a potem przerodzi się w wieloletnie, silne uczucie. Nie przegap swojej okazji!

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożcu, dziś szczególnie powinieneś trzymać język za zębami. Przyjaciel powierzy Ci swój pilnie strzeżony sekret. Nie zawiedź jego zaufania!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniku, w końcu wyjedziesz z domu. Nadarzy się świetna okazja, by nieco rozerwać się w towarzystwie znajomych. Spróbujesz z nimi nowej formy rozrywki, która wkrótce może stać się Twoim nowym hobby.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby spędzą czas z rodziną, ale poniedziałek będzie sprzyjał nerwowej atmosferze i sprzeczkom. Przed spotkaniem spróbuj nastawić się pozytywniej i nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Więcej o: