Horoskop dzienny - niedziela 18 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedziele 18 lipca. Co może się przydarzyć Rybom i Bliźniętom? Jak ułożą się losy Baranów i Lwów? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany mogą spodziewać się nagłych problemów związanych z życiem codziennym. Coś się zepsuje, coś się zgubi albo ucieknie Ci sprzed nosa. To nie będzie Twój najszczęśliwszy dzień.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą bardzo przedsiębiorcze. Jeśli jesteś osobą spod tego znaku zodiaku, będziesz parł do przodu i osiągniesz każdy cel, który sobie postawisz. Wieczorem czeka Cię jednak sprzeczka z członkiem Twojej rodziny.

Zobacz wideo Czyste i zorganizowane pędzle, świeże gąbki. Jak zadbać o porządek w makijażu?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą sympatyczny dzień z bliskimi. Poświęcisz się rozmowom z przyjaciółmi i planowaniu przyszłości z najbliższą rodziną. Po południu czeka Cię miła niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki usłyszą kilka ostrych słów krytyki. Nie będzie to przyjemne doświadczenie, ale postawi Cię do pionu. Twój humor nie poprawi się jednak aż do samego wieczora. Dopiero sen przyniesie Ci ukojenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo waleczne i zaczepne. Twój ostry język sprawi, że ktoś poczuje się urażony, a kto inny naprawdę się na Ciebie zdenerwuje. Emocje sięgną dziś zenitu.

Rubryka SEXED.PL"Jest to jedyny narząd w ludzkim ciele, który istnieje tylko po to, by dawać przyjemność - nie ma żadnej innej funkcji"

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą mieć szczęście w miłości. Jeśli jesteś w związku, poczujesz powiew świeżości, jeśli zaś wciąż szukasz drugiej połowy, spotkasz na swojej drodze kogoś, kto być może zostanie przy Tobie na dłużej. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś bardzo opanowane. Nic i nikt nie wyprowadzi Cię z równowagi, każde słowa przyjmiesz ze spokojem. Ten spokój przyda Ci się m.in. w kontaktach z rodziną, która nie będzie mieć dla Ciebie najlepszych wieści. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą przyjaźnie nastawione do świata, dzięki czemu inni ludzie będą do nich lgnąć. Jeśli jesteś osobą spod tego znaku zodiaku, masz szansę na poznanie kogoś interesującego. Niewykluczone, że przypadkowa znajomość przerodzi się w większe uczucie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poświęcą się dziś sprawom uczuciowym. Będziesz próbować podbić czyjeś serce lub rozbudzić żar namiętności. Odniesiesz na tym polu niewielki sukces, ale nie licz na spektakularne zwycięstwo. Na to przyjdzie Ci jeszcze poczekać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce skupią się na relaksie. Wszystkie zmartwienia porzucisz w kąt i zajmiesz się sobą. To dobry dzień na przeczytanie zaległych lektur, odpoczynek w domowym spa i spędzanie czasu z bliskimi. 

Single w czasie domowej izolacji. 'Analizują przeszłość, doszukują się błędów w swoim postępowaniu'Wprowadziła urlop menstruacyjny w firmie. "Jakby pod wpływem hormonów budził się we mnie inny człowiek"

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niespokojne. Intuicja będzie Ci podpowiadać, że stanie się coś złego. Twój wewnętrzny głos będzie miał rację. Nie rób rzeczy, co do których nie masz pewności, bo może się to skończyć nieszczęściem. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą spodziewać się wielu przygód. Jeżeli masz już jakieś plany, prawdopodobnie będziesz musiał je zmienić. Ktoś wyciągnie Cię za miasto, zabierze do restauracji lub złoży Ci inną interesującą propozycję, z której żal będzie nie skorzystać. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: