Horoskop dzienny - sobota 10 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 10 lipca. Jaki dzień czeka Skorpiona, a co wydarzy się w życiu Wodnika? Znajdź swój znak i dowiedz się, co Ci się przydarzy.

Horoskop dzienny - Baran

Barany mogą wrzucić dziś na luz i słodko leniuchować. Sobota będzie też dobrym dniem na planowany od dłuższego czasu zakup. Traficie w końcu na ofertę, która spełni Wasze oczekiwania i będziecie bardzo zadowoleni z wyboru.

Horoskop dzienny - Byk

Przez całą sobotę Byki mogą być poirytowane. Wszystko wokół będzie Was drażniło. Skupcie się dziś na sobie i swoich potrzebach - zrelaksujcie się i wyciszcie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pewna bliska osoba bardzo potrzebuje teraz wsparcia Bliźniąt. Nie jest jej łatwo otworzyć się przed innymi ze swoim problemem, ale szybko zrozumie, że właśnie Wy dacie jej zrozumienie, którego oczekuje.

Horoskop dzienny - Rak

Rakom będzie dziś dopisywało szczęście - zarówno w miłości, jak i sprawach finansowych. Poczujecie się wolni od dawnych rozterek, co pozytywnie wpłynie na relacje z drugą połówką.

Zobacz wideo Czas na urlop! Jak zabezpieczyć na ten czas swoje rośliny? Jak się spakować? Jak przechowywać pieniądze?

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują chęć do gruntownych zmian w swoim życiu. Liczcie się jednak z tym, że zmiany te będą wymagać od Was pełnego zaangażowania i ciężkiej pracy.

Horoskop dzienny - Panna

Pannom sobota upłynie pod znakiem genialnych pomysłów - a przynajmniej Wy będziecie tak o nich myśleli. Poczujecie pokusę urządzenia życia na nowo ukochanej osobie. Uważajcie, bo Wasze "drobne" uwagi mogą doprowadzić do długotrwałego konfliktu.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi popiszą się kreatywnością. Po długiej przerwie wrócicie do swojego hobby. Na nowo będziecie odczuwali przyjemność z tworzenia, a jego efekty okażą się niezwykłe!

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spontanicznie zechcą wybierać się w krótką podróż, podczas której nawiążą nowe, interesujące znajomości, mogące przerodzić się w wieloletnią przyjaźń. Spędzony razem czas będziecie często wspominać podczas kolejnych wspólnych spotkań.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś energiczne i pozytywne. Wasz doskonały nastrój będzie udzielał się domownikom i przyjaciołom, z którymi spędzicie czas na nietypowych rozrywkach. Będziecie się świetnie bawić!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaczną zauważać, że systematyczna nauka nowej umiejętności naprawdę przynosi efekty. Możecie być z siebie dumni, ale pomyśl również o nowych możliwościach, jakie dadzą Wam te zdolności. Nie zmarnujcie swojego potencjału!

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Wodnik

Przez znużenie Wodnikom trudno będzie skupić zarówno na pracy, jak i prywatnych sprawach. Pomyślcie zatem nad zmianą otoczenia, przynajmniej na krótki czas. Wybierzcie się na wycieczkę w ulubione miejsce lub spędźcie czas na łonie natury. To na pewno sprawi, że poczujecie się lepiej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będziesz musiał wykazać się cierpliwością wobec pewnej osoby, która nieco zdezorganizuje dziś ich dzień. Jeśli okażecie jej wyrozumiałość, dowiecie się, co jest przyczyną jej zachowania. To pozytywnie wpłynie na Wasze relacje i dalszą znajomość.

Więcej horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: