Horoskop dzienny - piątek 9 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 9 lipca. Co czeka dziś osoby spod znaku Lwa i Barana? Jak potoczą się losy Wodników i Ryb? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Baranami przyjemny dzień w towarzystwie bliskiej osoby. Poczujesz zbliżający się weekend i pozwolisz sobie na odrobinę relaksu. Możesz spodziewać się także bardzo miłych wiadomości.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą miały dziś ochotę na zmiany. Być może wybierzesz się do fryzjera, zaczniesz remont, a może nawet zaczniesz się rozglądać za nową pracą. Odważne decyzje będą procentować. 

Zobacz wideo Czyste i zorganizowane pędzle, świeże gąbki. Jak zadbać o porządek w makijażu?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś skupione na kwestiach zawodowych. Udowodnisz, że jesteś ważną częścią zespołu, a ktoś postawiony wyżej od Ciebie doceni Twoje starania. Możesz liczyć na pochwały, ale i na nagrody za swoją ciężką pracę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki wykażą się dzisiaj kreatywnością. Będziesz mieć mnóstwo interesujących pomysłów i kilka z nich uda Ci się wykorzystać w życiu codziennym. Twoi bliscy będą zachwyceni. Spodziewaj się fali pozytywnych komentarzy.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poświęcą się sprawom związanym z rodziną. Będziesz chciał spędzić jak najwięcej czasu ze swoimi bliskimi i poznać ich zdanie na ważny dla Ciebie temat. Opinie niektórych osób mogą Cię zaskoczyć. 

Loteria szczepionkowa (szczepionka - zdjęcie ilustracyjne)Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować? Co można wygrać?

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą miały ochotę na podróże i przygody. Możliwe, że wybierzesz się na krótki wypad za miasto lub zaczniesz planować wakacyjny wyjazd. To dobry moment, żeby szukać promocji, które pomogą Ci w realizacji wymarzonej wyprawy.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zmierzą się dziś z niejednym problemem. Drobne kłopoty będą utrudniać Ci codzienne obowiązki i wyprowadzać z równowagi. Niewykluczone, że wybuchniesz, a Twój gniew sprawi komuś przykrość. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą mieć dziś smykałkę do nauki. To dobry dzień, aby zapisać się na jakiś kurs lub poszukać szkolenia, które pozwoli Ci rozwinąć wybrane umiejętności. Czas poświęcony na własny rozwój nie będzie czasem straconym. 

Sposoby na muchy. Jak pozbyć się much domowymi metodami? (zdjęcie ilustracyjne)Sposoby na muchy. Jak pozbyć się owadów domowymi metodami?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będą chciały się w coś zaangażować i zmieniać świat wokół siebie. Będziesz mieć w sobie sporo chęci do pracy i ciekawych pomysłów, które warto będzie wykorzystać. Rozejrzyj się wokół siebie, porozmawiaj z sąsiadami, poszukaj organizacji pozarządowej w swojej okolicy, a znajdziesz miejsce dla siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś wyjątkowo przebojowe. Z łatwością nawiążesz nowe znajomości, z których część okaże się istotna dla Twojego życia zawodowego. Warto mieć dziś przy sobie wizytówki 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą mieć szczęście w miłości. Osoby spod tego znaku, które szukają drugiej połowy, mają duże szanse na to, że zapoznają się z kimś interesującym. Koziorożce mające partnera mogą z kolei liczyć na miły wieczór we dwoje. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą mieć problemy z koncentracją. Zamiast skupić się na pracy, będziesz bujać w obłokach. Możliwe, że zauważy to Twój przełożony i wyciągnie wobec Ciebie konsekwencje. Możliwy stres i płacz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby skupią się na sprawach finansowych. Przyjrzysz się swoim wydatkom i zaczniesz szukać sposobu na to, aby trochę zaoszczędzić. Odłożona gotówka może Ci się przydać w okresie wakacyjnym.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>