Horoskop dzienny - wtorek 29 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 29 czerwca. Co czeka dziś Pannę i Wodnika? Co przytrafi się Lwom i Rybom? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się więcej.

Horoskop dzienny - Baran

Barany mają przed sobą leniwy dzień. Dziś uda Ci się naprawdę zrelaksować. W pracy nie będziesz mieć zbyt wiele do roboty, a w domu ktoś Cię wyręczy i przejmie część domowych obowiązków. Pod wieczór spodziewaj się zaskakującej wiadomości. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś wyjątkowo przedsiębiorcze. Weźmiesz sobie sporo na głowę, ale wyjdziesz z tego obronną ręką. Udowodnisz też sobie i innym, że jeśli trzeba, potrafisz przenosić góry. Komuś bardzo to zaimponuje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś żądne pochwał i komplementów. Będziesz bardzo się starał, żeby zaistnieć, ale to może narazić Cię na śmieszność. Uważaj, żeby nie przesadzić. Przyglądaj się też swojemu zdrowiu, bo o kontuzję nie będzie trudno.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą mieć dziś szczęście w miłości. Jeśli wciąż szukasz drugiej połowy, masz spore szanse na to, że poznasz kogoś wyjątkowego. Osoby spod znaku Raka, które mają już partnera, mogą z kolei liczyć na bardzo miły dzień we dwoje. 

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Podpowiadamy, jak przygotować skórę

Horoskop dzienny - Lew

Lwy staną dziś przed poważnym wyzwaniem, które będzie się wiązać z pracą. Będziesz musiał naprawdę się postarać, żeby rozwiązać ten problem. Jeśli jednak podołasz, otrzymasz nagrodę. Może to być miłe słowo albo gotówka.

Horoskop dzienny - Panna

Panny skupią się na sprawach związanych z finansami. Będziesz mieć smykałkę do planowania wydatków i szukania sposobów na to, aby zaoszczędzić. To także dobry moment, aby rozejrzeć się za wakacyjnym wyjazdem w okazyjnej cenie

DLOPONarodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie ruszyli w teren i pukają do drzwi

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wyjątkowo rozkojarzone. Od otaczającej Cię rzeczywistości bardziej będzie Cię interesować świat marzeń. Będziesz zastanawiał się nad nadchodzącą przyszłością i snuł ambitne plany. Ktoś może być poirytowany tym, że zamiast się skupić, bujasz w obłokach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś w doskonałym nastroju. Twój dobry humor będzie zaraźliwy, co sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć. Okażesz się także bardzo wspierający. Ktoś poprosi Cię o pomoc, a Ty będziesz pierwszym, który wyciągnie do tej osoby pomocną dłoń. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zdadzą się dziś na intuicję, która ich nie zawiedzie. Twoja nieufność okaże się uzasadniona - okaże się, że ktoś, kto podawał się za Twojego sprzymierzeńca, ma niecne zamiary. To może być nerwowy dzień, niewykluczone krzyki i łzy. 

Rodzina500 plus. Do kiedy trzeba złożyć wniosek, by nie stracić świadczenia?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Warto, aby Koziorożce zawalczyły dziś o siebie. To dobry dzień na to, aby ubiegać się o podwyżkę, awans czy też o czyjeś względy. Będziesz mieć dużo szczęścia, a szansa na to, że ktoś Ci odmówi, będzie niewielka. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki skupią się na załatwianiu zaległych spraw. Uda Ci się też oczyścić atmosferę w domu lub w pracy. To dobry dzień na szczere rozmowy i wyznawanie uczuć. W drugiej połowie dnia możesz spodziewać się miłej niespodzianki. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mają przed sobą miły dzień wypełniony spotkaniami i rozmowami z przyjaciółmi. Usłyszysz dziś kilka miłych słów, ktoś podzieli się z Tobą tajemnicą. Lepiej zachowaj ją dla siebie, bo w innym wypadku możesz żałować. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: