Euro 2020. Kiedy i gdzie rozegramy mecz Polska - Hiszpania?

Pierwszy mecz na Euro 2020 Polacy rozpoczęli od starcia ze Słowacją. Przegrali go z wynikiem 1:2. Kolejny mecz, polska reprezentacja rozegra z Hiszpanią, czyli jednym z najlepszych zespołów w Europie. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Polska-Hiszpania? Odpowiadamy.

Na jakim stadionie odbędzie się najbliższy mecz Polski z Hiszpanią? Na którą godzinę został zaplanowany? Odpowiadamy.

Mecz Polska - Hiszpania. Kiedy i o której godzinie zagra nasza reprezentacja?

Mecz Polska - Hiszpania odbędzie się sobotę w sobotę 19 czerwca o godzinie 21. Polacy zagrają mecz, który rozstrzygnie o ich dalszym losie na Euro 2020.

Głównym sędzią sobotniego meczu będzie Włoch Daniele Orsato. Na liniach bocznych w Sewilli, gdzie w sobotę zagrają Hiszpanie i Polacy, pomagać mu będą jego rodacy Alessandro Giallatini i Fabiano Preti. Arbitrem technicznym będzie Francuzka Stephanie Frappart - podaje RMF 24.

Narodowa Strefa Kibica na Stadionie Narodowym. Jak zdobyć bilety?

Narodowa Strefa Kibica usytuowana jest na PGE Nagrodowym. Na płycie areny pojawią się 4 telebimy, a każdy z nich będzie miał powierzchnię 144 metrów. Bilety do strefy kibica są darmowe i są jeszcze wolne miejsca.

Oto instrukcja, jak je zdobyć:

  • Wejdź na stronę sklep.pgenarodowy.pl.
  • Wybierz interesujące Cię miejsca w preferowanym sektorze.
  • Zarejestruj się i potwierdź rezerwację kodem SMS otrzymanym na nr telefonu podany przy rejestracji
  • Po potwierdzeniu rezerwacji w zakładce "Moje Zakupy / Narodowa Strefa Kibica" będzie widoczna rezerwacja z informacją kiedy będzie można wygenerować bilety.

Kibice, którzy zdecydują się na obejrzenie meczu w Strefie Kibica, otrzymają flagi narodowe i wspólnie wykonają hymn.  Planowane wydarzenie ma być nie tylko widowiskiem sportowym, ale i kulturalnym. Zanim rozpocznie się mecz, w strefie odbędą się koncerty, konkursy z nagrodami i pokazy interaktywne. Na scenie wystąpią na żywo m.in. STORO Feat. Piotr Kupicha, Nowator i Skytech.

Więcej o: