Kiedy będzie Męskie Granie 2021? Lista koncertów [MIEJSCA, DATY, BILETY, CENY]

Po rocznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa wraca trasa koncertowa Męskie Granie. W jakich miastach i kiedy odbędą się koncerty? Kiedy będziemy mogli kupić na nie bilety? Podpowiadamy.

Latem 2021 roku będziemy mogli uczestniczyć w czterech koncertach trasy Męskie Granie. Projekt sponsorowany przez markę Żywiec odwiedzi następujące miasta:

  • Kraków (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa),
  • Warszawę (13-14 sierpnia, Tor Służewiec),
  • Poznań (20-21 sierpnia, Park Cytadela),
  • Żywiec (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem).

W ostatnim ze wspomnianych miast będzie realizowany streaming na żywo.

Zobacz wideo Męskie Granie w czasie epidemii. Jak zmieniła się cała formuła?

Męskie Granie 2021. Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety? Ile będą kosztować?

Bilety na Męskie Granie co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Miłośnicy tej trasy koncertowej wiedzą doskonale, że zdobycie wejściówek bywa bardzo trudne. Pierwszą szansę na kupno biletów będziemy mieli 21 czerwca o godzinie 12:00. Przedsprzedaż, która się wówczas zacznie, potrwa do godzin 23:59 tego samego dnia lub do wyczerpania puli wejściówek. Dostępne tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie klienci eBilet i Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, wchodząc na stronę wydarzenia.

Regularna sprzedaż biletów na Męskie granie rozpocznie się dzień później, czyli 22 czerwca w samo południe. Płatność za bilety - zarówno 21, jak i 22 czerwca - będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA. 

Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 189 zł. Karnety dwudniowe na koncerty w danym mieście będą kosztować 319 zł.

Męskie Granie 2021. Kto zagra podczas trasy koncertowej?

Wiadomo, że podczas koncertów odbywających się w piątki, będzie można usłyszeć Męskie Granie Orkiestra 2020 w składzie Daria Zawiałow, król oraz Igo, a w soboty zupełnie nowy zespół, który poznamy 30 czerwca podczas premiery singla. 21 czerwca, czyli przed startem przedsprzedaży, ujawniony zostanie line-up.

Więcej o: