Stanowski nie weźmie udziału w programie Mellera w TVN24. "Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili"

Krzysztof Stanowski, jeden ze współzałożycieli "Kanału Sportowego", nie pojawi się w programie Marcina Mellera "Drugie Śniadanie Mistrzów". Na jego występ nie wyraziła zgody stacja TVN24. "Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili, bo jestem twarzą bukmacherki" - wyjaśnił Stanowski na Twitterze.

Krzysztof Stanowski to dziennikarz sportowy, twórca portalu weszlo.com oraz współzałożyciel "Kanału Sportowego". Stanowski został niedawno ambasadorem nowego bukmachera na polskim rynku - Fuksiarz.pl. W czwartek dziennikarz zapowiedział na Twitterze, że będzie jednym z gości programu Marcina Mellera w TVN24. "W sobotę koło południa zapraszam na 'Drugie Śniadanie Mistrzów' w TVN24. Też coś (chyba) powiem, jak mi Marcin Meller pozwoli" - napisał Stanowski.

Krzysztof Stanowski nie pojawi się w TVN24. "Nie będę przez to płakał"

Kilka godzin później na jego Twitterze pojawiła się kolejna wiadomość. "A jednak nie. Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili, bo jestem twarzą bukmacherki" - poinformował Stanowski. Dzień później w wywiadzie dla portalu salon24.pl Stanowski przyznał, że decyzja jest dla niego niezrozumiała, ale się nią zbytnio nie przejął. - Może trochę się pospieszyłem z tym tweetem. Okazało się jednak, że nad Marcinem Mellerem ktoś czuwa - zaznaczył.

Dziś zaczyna się UEFA EURO 2021. O wielkim święcie piłki nożnej przypomina Google DoodlePoczątek Euro 2020. Wyjątkowa grafika Google Doodle

- Dla mnie zmieniło się tyle, że musiałem napisać drugiego tweeta z wyjaśnieniem. Zamiast siedzieć w ogrodzie, robić coś na komputerze i jednocześnie rozmawiać, to po prostu nie rozmawiałem - dodał. Dziennikarz podkreślił, że ma "na to totalnie wywalone" i jest pewien, że wkrótce na antenie TVN24 pojawią się sportowcy, tacy jak Jerzy Dudek i Sławomir Peszko, którzy również reklamują bukmacherów. - Nie będę przez to płakał - powiedział.

"Drugie Śniadanie Mistrzów" to stały punkt w ramówce TVN24. Program prowadzony przez Marcina Mellera można oglądać w soboty o godz. 12:10. Do programu zapraszane są przede wszystkim znane i cenione postacie związane ze światem kultury: publicyści, dziennikarze, pisarze, aktorzy, reżyserzy. Goście dyskutują na temat aktualnych problemów politycznych i społecznych.

Zobacz wideo Przemysław Frankowski odpowiada, jak mu się gra z Robertem Lewandowskim

Krzysztof Stanowski - kim jest?

Krzysztof Stanowski rozpoczął pracę w dziennikarstwie w wieku 14 lat w "Przeglądzie Sportowym". Od tego czasu współpracował m.in. z redakcjami "Super Expressu", "Dziennika Gazety Prawnej" i "Futbolu". W 2008 r. założył portal weszlo.com, który z początku zajmował się tylko piłką nożną, ale z czasem zaczął relacjonować inne dziedziny sportu. W 2020 r. razem z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Tomaszem Smokowskim założył w serwisie YouTube "Kanał Sportowy". Stanowski jest autorem książek "Kowal. Prawdziwa historia", "Andrzej Iwan. Spalony", "Szamo" i "Stan Futbolu".

Kibice na polskich trybunach podczas meczu fazy grupowej Polska - Ukraina na Mistrzostwach Europy Euro 2016 w Marsylii.Euro 2020. W której grupie jest Polska? [GRUPY, TERMINARZ]

Więcej o: