Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - od 7 do 13 czerwca

Dla których znaków zodiaku najbliższe dni będą najbardziej pomyślne? Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czy ten tydzień będzie pozytywny, czy będziesz musiał zmierzyć się z niepowodzeniami? Dowiedz się tego z horoskopu tygodniowego na Gazeta.pl.

Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przygotował dla ciebie los i bądź na to przygotowany.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Horoskop tygodniowy - Baran

Stawianie na swoim nie jest w tym tygodniu najlepszą opcją. Postaw na współpracę z najbliższymi i współpracownikami, a efekt waszych działań z pewnością zagwarantuje sukces. Pamiętaj, że w grupie tkwi siła.

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu pieniądze niechętnie będą trzymać się Byków. Choć nie muszą odmawiać sobie drobnych przyjemności, to nie powinny roztrwonić wszystkich oszczędności. Już niedługo Byki staną przed dużymi wydatkami.

Najlepsza maska do włosówTa domowa maska przywróci blask twoim włosom! Wykonasz ją w minutę

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Dla Bliźniąt ten tydzień może okazać się ostateczny. To właśnie w najbliższych dniach padną poważne decyzje dotyczące zatrudnienia. Najprawdopodobniej będzie to awans lub uzyskanie pewności odnośnie do zatrudnienia.

Horoskop tygodniowy - Rak

Może dojść do pewnych nieporozumień z Bykami, Strzelcami i Wodnikami. Uważniej przyglądaj się osobom, które potrzebują od Ciebie pomocy. Niewykluczone, że zechcą Cię wykorzystać.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy zdecydowanie powinny uważać na pieniądze. Letni czas sprzyja kradzieżom i oszustwom. Uważaj zatem przy finansowych transakcjach i uważniej wykonuj internetowe płatności.

Horoskop tygodniowy - Panna

Życie uczuciowe Panien z pewnością ulegnie poprawie. Single poznają w tym tygodniu osoby, które przy odrobinie starań obu stron, mogą stać się kimś ważnym. Panny w związkach przeżyją rozkwit uczuć i znów poczują motyle w brzuchu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Ten tydzień będzie niezwykle pozytywny dla Wag. Poprawią się twoje relacje ze znajomymi oraz odnowisz bliższy kontakt z rodziną. To okres, w którym docenisz, jak ważna jest wzajemna pomoc i możliwość polegania na najbliższych.

Horoskop tygodniowy - Skorpion                 

Skorpiony muszą zadbać o siebie. Twój organizm od dłuższego czasu alarmuje, że dzieje się coś niedobrego. Wykorzystaj ten okres na regenerację, ale zaplanuj również wizytę u lekarza i zgłoś się na kontrolne badanie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu Strzelce będzie przepełniać energia! Odrobina wysiłku w pracy przyniesie ogromny sukces. Ten zastrzyk energii wpłynie również na relacje w rodzinie. Poświęcenie czasu najbliższym i wspólny aktywny wypoczynek, zdecydowanie zbliży do siebie wszystkich członków rodziny.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce będą musiały wziąć na siebie dużą odpowiedzialność. Będzie to wyczerpujące zadanie, ale przyniesie efekty. Warto jednak pamiętać, że tak ważnej decyzji nie należy podejmować pochopnie.

Pierwsze siwe włosy pojawiają się zazwyczaj między 35. a 40. rokiem życia.Siwe włosy są na topie! Najmodniejsze fryzury dla siwych włosów

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki mogą być podatne na reklamy i namowy. Zanim coś kupisz, przemyśl, czy na pewno nie jest to zbędny wydatek. Ponadto, unikaj osób, które mogą namówić cię do niepotrzebnego zakupu.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby powinny w tym tygodniu stawiać tylko i wyłącznie na siebie. Zaufanie do innych warto odłożyć na później. Teraz powinny kierować się tylko własnym rozumem i intuicją, by zapobiec porażce.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: