Horoskop dzienny - piątek 28 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek, 28 maja. Co czeka na Ciebie w ten ostatni dzień przed weekendem? Sprawdź nasz horoskop - podpowiadamy, co gwiazdy przygotowały dla wszystkich znaków. Dowiedz się, jak będzie mijał dzień Skorpionom, Bykom i Lwom! Może los przygotował coś specjalnego dla Ryb lub Wodników?

Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka na Ciebie w majowy piątek. Co cię spotka? Nie zastanawiaj się, tylko miej pewność. Przeczytaj horoskop na piątek 28 maja i dowiedz się, co gwiazdy zgotowały dla Ciebie!

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka spokojniejszy tydzień, bez większych problemów czy kłótni. Nie będą mieć w piątek większych trudności - czeka je radosny dzień i miły wieczór. Nadarzy się okazja do zawarcia nowej przyjaźni, która wniesie w twoje życie więcej optymizmu i radości.

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny wyjść z domu. Czas poświęcić się hobby lub drobnym przyjemnością. Przyjmij zaproszenia na ciekawe spotkania, spacery czy kawę, albo sam coś zorganizuj dla rodziny czy znajomych. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Najwyższa pora, aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Bliźnięta, które nie skorzystały z okazji, by porozmawiać z bliskimi wcześniej, mają teraz najlepszą okazję. Czas wyjaśnić wszystkie waśnie, by dobrze wejść w weekendowy odpoczynek.

Horoskop dzienny - Rak

Co czeka Raki? Ostatni dzień tygodnia to dobry moment, by wybrać się na długi spacer. Czas odetchnąć od problemów i zrelaksować się. Raki powinny znaleźć sobie towarzysza takiej leśnej lub parkowej wyprawy. We dwoje zawsze raźniej. 

Zobacz wideo "Fuj", "To smutne". Pokazaliśmy efekt sprzątania plaży

Horoskop dzienny - Lew

Na wszystkie kłopoty Lwów w końcu pojawi się remedium! W miłości odzyskają pewność siebie, w pracy pojawią się nowe możliwości. Dodatkowo w głowie, niczym liście na wiosnę, zaczną kiełkować nowe wspaniałe pomysły. Trzymajcie się ich. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny uważnie rozglądać się dookoła. Wszystko po to, by nie przegapiły wyjątkowej okazji poznania nowej osoby. Macie możliwość zyskać przyjaciela lub… kogoś więcej. Zadbajcie o swoje roślinki - umierające kwiatki w doniczkach nie wróżą nic dobrego!

Horoskop dzienny - Waga

Los zdecydowanie uśmiechnie się do Wag. Pora spędzić przyjemny wieczór z bliską osobą lub koleżankami. Poświąteczne spotkanie można odbyć online - będzie bezpieczniej! Plany ewentualnie można przesunąć na przyszły tydzień. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony muszą otworzyć się na innych! Czas postawić na więcej towarzyskich atrakcji i dać sobie szansę na dobra zabawę. Co powiecie na kolację w miłym, przyjacielskim gronie w piątkowy wieczór? Brzmi doskonale, prawda?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nie powinny odkładać ważny rzeczy na "później". Czas zająć się nimi właśnie dziś! Jeśli uporządkujesz swoje szafki, od razu znajdziesz też wolną przestrzeń w głowie. Dzięki temu załatwisz sprawy, które od dawna zalegały. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Co czeka na Koziorożce w piątek? Uważajcie na niezapowiedziane wizyty! Może się okazać, że ktoś wpadnie z wizytą, powodując nie lada zaskoczenie. Posprzątajcie mieszkanie i nie przebierajcie się w wygodne dresy po pracy!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki - przed Wami trudne decyzje, które trzeba podjąć! Czas wyjść z kąta i zacząć żyć pełną piersią. Nie odkładajcie dłużej poważnych decyzji. Ktoś bliski pomoże Wam w dokonaniu ważnych życiowych wyborów, które zaważą na waszej przyszłości. 

Horoskop dzienny - Ryby

Planety nie pozwolą dziś trzymać się z daleka od kłótni. Wręcz przeciwnie - będziecie w samym centrum wszelkich kłopotów i trudności. Wykorzystajcie swój nieodparty urok osobisty i intuicję tak, aby zakończyć konflikt lub rozplątać bardzo zamotaną sprawę. 

Więcej o: