Horoskop dzienny - poniedziałek 24 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 24 maja. Jaki będzie poniedziałek dla Bliźniąt i Raków? Co czeka dziś Wodniki i Ryby? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą mieć dziś szczęście. Warto, by pomyślały o udziale w jakimś konkursie. Poniedziałek będzie również sprzyjać Baranom poszukującym miłości, bo koło nich pojawi się tajemnicza osoba, która sprawi, że ich serca zabiją mocniej.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś towarzyskie i rodzinne. Nie usiądą w miejscu nawet przez chwilę. W głowie będą miały tylko zabawę. Na szczęście Ryby i Raki chętnie zorganizują z nimi turniej gier lub zawody sportowe.

Zobacz wideo Rozświetlający wiosenny makijaż krok po kroku

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś pełne energii i zmotywowane do działania. To dobry czas na spotkania ze znajomymi lub odkrycie nowej pasji. W poniedziałek warto, aby Bliźnięta zajęły się załatwianiem zaległych sprawunków - uwiną się z tym błyskawicznie.

Horoskop dzienny - Rak

Raki doświadczą ukłucia zazdrości, ale nie powinny zbytnio za nim podążać, bo mogą zepsuć w ten sposób dobre relacje w związku. Samotne Lwy poznają dziś kilka inspirujących osób, wśród których być może odnajdą swoją bratnią duszę.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w nastroju na schowanie się pod kocem i unikanie kontaktu z ludźmi. Mogą liczyć na pełną wyrozumiałość bliskich osób. Powinny jednak uważać, by gorsze samopoczucie nie sprawiło, że zaniedbają swoje obowiązki.

Typy osobowości - którym typem jesteś?Typy osobowości - jak je od siebie odróżnić? Sprawdź, do której grupy się zaliczasz

Horoskop dzienny - Panna

Ostatnie decyzje zawodowe Panien nareszcie przyniosą oczekiwane rezultaty i zmotywują je do dalszego działania. Poczują przypływ energii i optymizmu, czym mogą bardzo oczarować pewną osobę. Pojawi się więc szansa na miłość.

Horoskop dzienny - Waga

W otoczeniu Wagi pojawi się osoba, która wykaże szczególną troskę o ich dobro. Wagi nie powinny jednak ulegać mylnemu wrażeniu, że jest w nich zakochana, bo to nieporozumienie może okazać się bardzo niezręczne dla obojga.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zechcą dziś odmiany - może to być nowa fryzura, styl ubierania lub potrawy, których wcześniej nie próbowały. Zaszaleją i nie pożałują swojej decyzji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Cierpliwość Strzelców zostanie dziś wystawiona na próbę. Spotkają osobę, której będzie się wydawać, że doskonale wie, co dla nich najlepsze. Podejmie wręcz próbę wywarcia na na Strzelcach presji i wpłynięcia na ich decyzje. Ważne, by mimo poirytowania po prostu robić swoje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Energia dopisująca dziś Koziorożcom sprawi, że śmielej i z większym optymizmem spojrzą w przyszłość. Ich najbliższe plany zawodowe i uczuciowe malują się w jasnych barwach.

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki wpadną dziś na nietypowy pomysł dotyczący ich dalszej przyszłości. Ułożą sobie w głowach wstępne, ale bardzo konkretne plany na to, jak osiągną zamierzone cele. Jeśli będą się ich trzymały, to na pewno wszystko się powiedzie!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś patrzeć na świat przez różowe okulary, ale powinny uważać, by ich romantyczny nastrój nie wpłynął negatywnie na koncentrację w pracy. A po pracy powinny spędzić czas z ukochanymi. To świetny dzień na takie spotkania.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: