Horoskop dzienny - piątek 21 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 21 maja. Co zaplanował dla Ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, czego możesz się dziś spodziewać.
Zobacz wideo Maja Bohosiewicz szuka pracownika i reaguje na komentarze dotyczące ogłoszenia

Horoskop dzienny - Baran

W najbliższym czasie możesz liczyć na miłą gratyfikację finansową. Szefostwo w końcu doceni Twoją ciężką pracę. Bardzo możliwe, że niedługo otrzymasz także propozycję awansu. To dobry moment na zaplanowanie zasłużonego urlopu.

Horoskop dzienny - Byk

Na horyzoncie pojawi się osoba, która mocno namiesza w Twoim życiu uczuciowym. Zastanów się dobrze, czy warto dawać tej znajomości szansę. A może jest ktoś, kogo niewystarczająco doceniasz?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niestety wchodzisz w dość pechowy czas swojego życia. W ciągu najbliższych tygodni może zaskoczyć Cię kilka nieprzyjemnych sytuacji, jednak dziś szczególnie na siebie uważaj.

Horoskop dzienny - Rak

Twoje niedoleczone problemy zdrowotne dadzą o sobie znać. Nie ignoruj ich tym razem, czym prędzej udaj się do lekarza. Wykonaj także badania okresowe i sprawdź stan zdrowia - pamiętaj, jak ważne jest dbanie o siebie.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą kilka zmian, które mocno Cię zaskoczą. Mimo że początkowo pociągną za sobą pewne trudności, w ogólnym rozrachunku okażą się jak najbardziej pozytywne i przyniosą Ci nieco wytchnienia od rutyny.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Panna

Dziś będą targać Tobą szczególnie sprzeczne emocje. Postaraj się na spokojnie nad nimi zastanowić. Może czas wprowadzić bardziej radykalne zmiany w swoje życie? 

Horoskop dzienny - Waga

Wszystko będzie Ci dziś wypadać z rąk. Twoje roztrzęsienie może wynikać z przepracowania i stresu. Zaplanuj porządny urlop i postaraj się odetchnąć. A dziś zrezygnuj z podejmowania zbyt ważnych decyzji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Era sukcesów trwa w najlepsze. W najbliższym czasie możesz liczyć na kumulację pozytywnych wiadomości. Zaufaj szczęśliwej passie i zaangażuj się w projekt, który od dawna chodził Ci po głowie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Pozytywna energia wprost będzie Cię rozpierać. Postaraj się zarazić nią najbliższe otoczenie. Uważaj jednak, by nie stracić czujności i nie wplątać się przy tym w niepewny interes.

Wróżby miłosne - poznaj najpopularniejsze.Wróżby miłosne - jak sprawdzić, kiedy spotka cię miłość?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Od pewnego czasu odczuwasz znużenie codziennością? Koniecznie weź się w garść i poszukaj nowej pasji. Być może ktoś bliski także potrzebuje odskoczni i razem uda Wam się zaangażować w coś naprawdę fajnego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Problem, który trapił Cię od pewnego czasu, w końcu znajdzie swoje rozwiązanie. Pomoże w tym bliska osoba, która w ostatnim czasie była przez Ciebie niewystarczająco doceniana. Zmień to i zrewanżuj się odpowiednio.

Horoskop dzienny - Ryby

Najbliższe dni mocno zaważą na Twojej przyszłości. Przyjdzie Ci podjąć znaczące decyzje. Zaufaj intuicji - Twoje wybory na pewno okażą się trafne.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: