Życzenia na Dzień Matki. Oryginalne wierszyki dla mamy z okazji jej święta

Zbliża się Dzień Matki. To wydarzenie wyjątkowe dla wielu z nas. Jeśli chcesz złożyć życzenia swojej mamie w niezwykły sposób - skorzystaj z naszych wierszyków. Możesz też użyć ich, robiąc, np. z dzieckiem laurkę lub wypełniając kartkę z życzeniami. Sprawdź piękne i wzruszające życzenia na Dzień Matki, które z pewnością doceni każda mama.

Masz problem z ułożeniem życzeń z okazji dnia matki? Przygotowaliśmy propozycje, które na pewno spodobają się każdej mamie. Zobacz, jakie życzenia w formie wierszyków możesz złożyć.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Życzenia na Dzień Matki. Humorystyczne wierszyki dla mam

Dopasuj życzenia i wierszyki na Dzień Matki do upodobań i charakteru swojej mamy. Jeśli lubi humor, śmiech i dobrą zabawę - postaw na te życzenia:

  • Raz tylko w roku jest "Dzień Matki", choć mamusiom co dzień należą się kwiatki: czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek. Puszyste georginie na marzeń spełnienie. Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe. Leśne konwalie małe na szczęście trwałe!

  • Choć nie jestem Złotą Rybką, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech spełni się to, co tylko chcesz! Ty Mamusiu sama wiesz, co to jest!
  • Mamo chciałabym Ci przynieść latający dywan. I kaczkę, która znosi szczerozłote jajka, żebyś żyła beztrosko - wesoła, szczęśliwa. Lecz takie dziwy można znaleźć tylko w bajkach.

  • Jesteś pluszakiem, gdy smutek dopada. Jesteś świetlikiem, gdy gubię się w mroku. Jesteś mróweczką, gdy ja miewam lenia. Jesteś najdroższa, nie mam ani wątpliwości cienia. W dniu twojego święta ja  życzę mojej mamie, byś życia szalonego nie miała nigdy dość w sobie.

Życzenia na Dzień Matki. Wzruszające i miłe życzenia dla mam

Nie masz pomysłu jak zaskoczyć mamę? A może planujesz wypełnić laurkę razem z dzieckiem i zabrakło Ci weny na życzenia na Dzień Matki? Te propozycje wierszyków z pewnością spodobają się nie jednej mamie: 

  • Kochana Mamusiu! Oto życzenia płynące prosto z serca: zdrowia dużo, szczęścia i uśmiechu wiele, niech się spełni każde twe marzenia. Bądź zawsze dumna ze swych dzieci, a każde z nich wysoko wzleci! 

  • Dziś dla Ciebie Mamo, świeci słońce złote, Dla Ciebie na oknie usiadł barwny motyl. Dziś dla Ciebie Mamo, płyną barwne chmurki, A wiatr je układa w świąteczne laurki. Dziś dla Ciebie Mamo, śpiewa ptak na klonie I dla Ciebie kwiaty dziś pachną w wazonie. Dzisiaj droga Mamo, masz twarz uśmiechniętą, Niech przez rok cały, trwa to wielkie święto.
  • Kocham Cię mamo za to, że jesteś. Za to, że byłaś i za to, że będziesz. Kocham Cię mamo z całej mej mocy, kocham Cię mamo i rano, i w nocy. Kocham Cię mamo, za to, że byłaś, gdy pierwszy rok sama postawiłam.

  • W kalendarzu Dzień Matki, z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci, Mamo, dziś w podzięce za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.
Więcej o: