Horoskop dzienny - wtorek 18 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 18 maja. Co czeka Barana, a co wydarzy się w życiu Bliźniąt? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co gwiazdy zaplanowały dziś dla Ciebie.

Horoskop dzienny - Baran

Dzień upłynie pod znakiem ambicji i siły. Postawisz dziś na swój rozwój osobisty i nie pożałujesz poświęconego na to czasu. W związku zapanuje w końcu spokój i równowaga. 

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz musiał wykazać się cierpliwością wobec pewnej osoby, która nieco zdezorganizuje dziś Twój dzień. Jeśli okażesz jej wyrozumiałość, dowiesz się, co jest przyczyną jej zachowania. To pozytywnie wpłynie na Wasze relacje i dalszą znajomość.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przyznaj, że należy Ci się odrobina lenistwa i słodkiego "nicnierobienia". Zajmij się dziś tym, co lubisz najbardziej i nie przemęczaj się. Zdecydowanie potrzebujesz odpoczynku.

Horoskop dzienny - Rak

Wiosna zmotywuje Cię do zmian. Podejmiesz ważne działania, które wkrótce pozytywnie wpłyną na Twoje życie. Dzięki tym decyzjom złapiesz wiatr w żagle i odzyskasz wiarę we własne siły.

Enneagram wyróżnia aż dziewięć podstawowych typów osobowości.Enneagram - dla jednych "oświecony horoskop" dla innych test psychologiczny

Horoskop dzienny - Lew

Twój nastrój będzie dziś zmienny. Choć rano obudzisz się w dobrym humorze, to drobne rzeczy w ciągu dnia będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Postaraj się nie ponieść zdenerwowaniu i znaleźć chwilę na wyciszenie.

Horoskop dzienny - Panna

Niestety spotka Cię dziś rozczarowanie, które odbije się na Twojej relacji z wieloletnim znajomym. Dowiesz się rzeczy, z którą zbyt trudno będzie Ci się pogodzić.

Horoskop dzienny - Waga

Jeśli masz w głowie plany, które dotyczą Twojego związku, to nie dziel się dziś nimi z postronnymi osobami. Ktoś z Twojego otoczenia zechce wszystko pogmatwać i utrudnić. Za jego zachowaniem kryje się bowiem zazdrość o Twoje uczucia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Uda Ci się zażegnać niedawny konflikt w związku. Czeka Cię ważna rozmowa z partnerem, podczas której wyjaśnicie sobie dręczące Was wątpliwości. Nie będzie łatwo, ale dzięki otwartości ponownie zbliżycie się do siebie.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Strzelec

Spontanicznie wybierzesz się w krótką podróż, podczas której nawiążesz nowe, interesujące znajomości, które mogą przerodzić się w wieloletnią przyjaźń. Spędzony razem czas będziecie często wspominać podczas kolejnych wspólnych spotkań.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz miał ochotę na zmianę w Twoim otoczeniu. Zechcesz fantazyjnie udekorować dom, w czym nie zabraknie Ci kreatywności. Skorzystaj z tej twórczej siły i pozwól sobie na spontaniczność, a efekt będzie piorunujący.

Zobacz wideo Rozświetlający wiosenny makijaż krok po kroku

Horoskop dzienny - Wodnik

Postanowisz zawalczyć ze swoją samotnością. Podejmiesz próby odnowienia znajomości z dawnym przyjacielem lub zyskasz okazję do zawarcia nowych. Zaczniesz też rozważać decyzję o przygarnięciu zwierzaka, którego obecność trwale zmieni Twoje samopoczucie na lepsze.

Horoskop dzienny - Ryby

Zaskoczy Cię pewna nietypowa sytuacja w pracy. Choć początkowo będziesz czuł się niepewnie, to jednak wszystko skończy się dobrze.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: