Horoskop dzienny - poniedziałek 17 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 17 maja. Jaki będzie poniedziałek dla Byków i Skorpionów? Co czeka dziś Wagi i Koziorożce? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Zakochane Barany czeka dziś cudowny dzień, wasza druga półka przygotowuje dla was coś wyjątkowego. Niestety w pracy pojawią się drobne problemy, z którymi uporasz się dzięki pomocy Koziorożca.

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka dziś przykra wiadomość. Nieoczekiwanie będziecie musieli zmienić swoje plany i pomóc swoim najbliższym przetrwać trudne chwile. Spokój odnajdziecie, przebywając na łonie natury.

Burza nad Warszawą (zdjęcie ilustracyjne)Gdzie jest burza? Czeka nas burzowa niedziela - IMGW wydało ostrzeżenia

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W poniedziałek Bliźnięta będą zdeterminowane i gotowe do działania. Żadne zadanie nie będzie dla was wyzwaniem. Uważajcie na nowo poznaną osobę, może okazać się fałszywym przyjacielem. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś rozdrażnione i poddenerwowane. Gwiazdy mówią, abyście uważali na słowa. Nieopatrznie wypowiedziane mogą zniszczyć wieloletnią przyjaźń.  

Horoskop dzienny - Lew

Poniedziałek okaże się łaskawy dla Lwów. To będzie szczególnie dobry dzień dla osób poszukujących miłości. Spodziewajcie się dziś miłej wiadomości.

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dobry dzień. Czas na relaks i odpoczynek, zróbcie przerwę w domowych obowiązkach. Sprzyjać temu będzie telefon od przyjaciela, który poprosi was o spotkanie.

Pogoda na lato dla Europy. Amerykańscy synoptycy zapowiadają 'upał i brak opadów'Pogoda na lato dla Europy. "Upał i brak opadów"

Horoskop dzienny - Waga

Wagi w poniedziałek będą pomysłowe, co z pewnością nie umknie uwadze waszego szefa oraz współpracowników. W domu czeka was drobne nieporozumienie, jednak bez obaw, to nic poważnego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą spokojne i opanowane. Trudno będzie was wytrącić z równowagi. Czas na podjęcie ryzykownego przedsięwzięcia. Jednak zanim to zrobicie, dobrze się zastanówcie, nieprzemyślane działanie może narobić wiele szkód.

Horoskop dzienny - Strzelec 

Strzelce powinny się spodziewać telefonu od kogoś z rodziny. Mogą się pojawić niewygodne pytania, które wzbudzą w was złość, jednak nie dajcie się sprowokować i spróbujcie zmienić temat rozmowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Poniedziałek nie będzie dobrym dniem dla Koziorożców. Usłyszeć dziś niemiłe plotki na swój temat. Gwiazdy podpowiadają, że mógł je rozpuścić twój bliski znajomy.  Zastanów się, kto to mógł być.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Wodnik 

Gwiazdy mówią, że Wodniki powinny poświęcić dziś czas na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Pozwoli wam to poprawić swoją kondycję, która w ostatnim czasie nie było dla was priorytetem. Czas wrócić do zdrowych nawyków. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś uparte i kłótliwe. Musicie przestać ciągle stawiać na swoim. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym wasze nastawienie zaczyna działać na nerwy pozostałym osoba. Gwiazdy podpowiadają, że jeśli nie zmienicie swojej postawy, będziecie mieć kłopoty. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: