Horoskop dzienny - sobota 15 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co czeka Cię w pierwszy dzień weekendy? Czy w gwiazdach zapisano dla Ciebie szczęście? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 15 maja i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Horoskop dzienny - Baran

Sobota będzie dla Ciebie dniem pełnym miłych wydarzeń. Możesz spodziewać się, że ktoś powie Ci coś budującego lub obdaruje Cię drobnym upominkiem. Wypatruj także szczęśliwego zakończenia niezbyt szczęśliwej sprawy.

Zobacz wideo Prosty, ale elegancki makijaż do pracy. Jak go wykonać?

Horoskop dzienny - Byk

Byki skupią się dziś na sprawach związanych z rodziną. Będziesz chciał spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi i okazać im uczucie. Ktoś będzie Ci wdzięczny za uwagę i dobre słowo. Oczekuj też zaskakującej wiadomości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poświęcą się lenistwu. Sobota będzie dniem, w czasie którego naprawdę wypoczniesz. Nikt nie będzie zawracał Ci głowy, a obowiązki będziesz mógł przesunąć na inny dzień. Spędzisz czas na swoich ulubionych aktywnościach, co pomoże Ci odzyskać równowagę.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą skupione na spawach zawodowych. Nawet jeśli masz dziś dzień wolny, Twoje myśli będą krążyć wokół pracy. Ktoś może być z tego powodu niezadowolony - partner, dzieci, przyjaciel lub inna bliska osoba będzie potrzebowała Twojej uwagi. Jeśli mu jej nie dasz, może wywołać to konflikt. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą w przebojowym nastroju. Będziesz chciał poznać kogoś nowego, dlatego wyjdziesz z inicjatywą. Twoje starania przyniosą efekty - zapoznasz się z kimś, kto być może już wkrótce odmieni Twoje życie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny wpadną w melancholijny nastrój. Będziesz myśleć o tym, co niedawno się wydarzyło i pisać scenariusze na najbliższą przyszłość. Wspomnienia okażą się jednak bolesne. Z ponurego humoru wyrwie Cię rozmowa z kimś bliskim. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą miały ochotę na odkrywanie świata. Zamarzy Ci się daleka podróż lub udział w jakimś ekstremalnym przedsięwzięciu. To dobry dzień na odkrywanie nowych pasji i szukanie siebie. Zastanów się, co naprawdę sprawia Ci przyjemność.

Horoskop dzienny - Skropion

Skorpiony będą dziś w bojowym nastroju. Jedno słowo lub gest mogą wyprowadzić Cię z równowagi. Przygotuj się na kłótnie i ostrą wymianę zdań. Pamiętaj jednak, że czasem lepiej ugryź się w język niż wyciągać największe działa. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą mieć dziś szczęście w miłości! Jeśli wciąż szukasz drugiej połowy, istnieje duża szansa, że uda Ci się ją znaleźć właśnie tego dnia. Strzelce, które mają już partnera, mogą liczyć na romantyczny wieczór we dwoje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą skupione na finansach. Zastanowisz się nad tym, jak wydajesz pieniądze, zajrzysz na swoje konto i znajdziesz kilka sposobów na to, jak zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Możliwe, że wpadniesz też na pomysł, jak zarobić trochę więcej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą mieć dziś szczęście. To dobry dzień, aby zagrać na loterii, wziąć udział w jakimś konkursie lub... wyznać komuś uczucie. Los będzie Ci sprzyjał i wszystko będzie się układać po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby poświęcą się nauce i rozwijaniu swoich umiejętności. W sobotę warto rozejrzeć się za jakimś kursem lub lekcjami, dzięki którym dowiesz się czegoś nowego i staniesz się bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: